عضو هیات مدیره انجمن بتن ایران؛

ایجاد مسکن های نهضت ملی با کیفیت

ایجاد مسکن های نهضت ملی با کیفیت به گزارش فراز برج، هرمز فامیلی اظهار داشت: دولت تلاش کند تا واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن با تعداد واحد کمتر اما باکیفیت در دستور ساخت قرارگیرد به نحوی که طول عمر این واحدها را به دو برابر افزایش دهیم.به گزارش فراز برج به نقل از مهر از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، هرمز فامیلی عضو هیأت مدیره انجمن بتن ایران امروز در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اظهار داشت: خوشبختانه در طول مدت فعالیت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، قدمهای بلندی برای پیشبرد صنعت ساختمان به خصوص در زمینه تدوین ضوابط و بخشنامه ها برداشته شده است.
عضو هیأت مدیره انجمن بتن ایران اضافه کرد: کمبود مسکن یکی از با اهمیت ترین معضلات حال حاضر کشور است و باید بصورت تخصصی و پایه ای حل شود. بهتر است بجای این شعار ساخت یک میلیون واحد مسکونی، تلاش نمائیم تا تعداد واحد کمتر اما باکیفیت را در دستور کار قرار دهیم به نحوی که طول عمر این واحدها را به دو برابر افزایش دهیم.
وی پیشنهاد کرد تا کمیته ای با حضور مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و انجمن بتن تحت عنوان کنترل کیفی تشکیل گردد تا در کنار کمیته ساخت بتواند در حوزه کیفی سازی حرکت کنند.

1401/09/23
10:55:40
5.0 از 5
379
تگهای خبر: ساخت , شهرسازی , صنعت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان