خرید و فروش مسكن ملی قانونی است؟

خرید و فروش مسكن ملی قانونی است؟ فراز برج: معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام نمود واگذاری و انتقال امتیاز مسكن ملی به غیر، تحت هر یك از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوعست و برمبنای مقررات پیگرد قانونی دارد.


معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای اشاره كرد: ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسكن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی می باشد و ثبت نام در سامانه به معنای عضویت یا تخصیص واحد نیست و چه بسا بعد از بررسی شرایط قانونی فرد ثبت نام كننده غیر واجد شرایط تشخیص داده شود و بدین سان مدارك آن همچون كد رهگیری و … فاقد هر گونه ارزش است. بنابراین، خرید و فروش آن فقط موجب از بین رفتن سرمایه خریدار است. این معاونت در اطلاعیه خود از ممنوعیت واگذاری امتیاز واحدهای طرح ملی مسكن آگاهی داد و اعلام نمود: امتیاز این قبیل افراد باطل می شود، همین طور واگذاری و انتقال امتیاز مسكن ملی به غیر تحت هر یك از عناوین حقوقی، غیر معتبر و ممنوعست و برمبنای مقررات پیگرد قانونی دارد.
در ادامه این اطلاعیه، آمده است: در صورت اقدام به واگذاری امتیاز به غیر، علاوه بر اقدام قانونی مقابل افراد متخلف، امتیاز آنها باطل و افراد خریدار نیز از هیچ حقوقی بهره مند نخواهند شد. برگه پرینت ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسكن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی می باشد. 223227

1399/01/25
23:27:59
5.0 از 5
2961
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان