از سوی وزیر راه و شهرسازی

رئیس سازمان راهداری ۲ سال ابقا شد

رئیس سازمان راهداری ۲ سال ابقا شد وزیر راه و شهرسازی در حكمی عبدالهاشم حسن نیا را برای 2 سال دیگر در سِمت معاون وزیر راه و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ابقا كرد.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی طی حکمی عبدالهاشم حسن نیا، رئیس سازمان حمل و نقل جاده ای و رئیس هیأت عامل این سازمان را برای ۲ سال دیگر در این سمت ابقاء کرد.
در حکم وزیر راه و شهرسازی خطاب به معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آمده است:
به سبب این حکم، مستند به مصوبه مورخ ۱۳۹۹/۴/۲۲ مجموع عمومی عادی بطور فوق العاده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و به استناد ماده ۱۲ اساسنامه سازمان، جنابعالی بعنوان مدیرعامل (رئیس سازمان) و رئیس هیأت عامل سازمان مذکور برای مدت ۲ سال دیگر ابقاء می گردید. توفیق بیش از پیش شما را از خداوند متعال خواستارم.
انتصاب داریوش امانی به قائم مقامی سازمان راهداری
همچنین حسن نیا نیز داریوش امانی را بعنوان قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ستاد، امور استانها و مجلس شورای اسلامی منصوب نمود.
در حکم انتصاب قائم مقام سازمان راهداری و حمل و تقل جاده ای آمده است: اهتمام برای ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین معاونت ها و همه بخش های سازمان متبوع، نظارت و پیگیری و بازدیدهای استانی در جهت اجرای بهینه امور و همین طور انجام شایسته وظایف و ماموریت های سازمان در حوزه های مختلف راهداری و حمل و نقل در امتداد ارائه خدمات بهتر به دست اندرکاران خدوم بخش حمل و نقل جاده ای و مردم شریف ایران در اقصی نقاط کشور و تعامل پویا، کارآمد و اثربخش با مجلس شورای اسلامی و ایجاد هماهنگی در کلیه حوزه ها و بخش های سازمان در رابطه با پیگیری امور مربوط به نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچون مواردی است که انتظار می رود با به کارگیری همه ظرفیت های ستادی و استانی در امتداد نیل به آنها تلاش شود.
گفتنی است قبل از این نیز امانی تا سال ۱۳۹۷ عضو هیئت عامل و معاون برنامه ریزی سازمان راهداری بود که با جدا شدن از این سازمان، بعنوان معاون شهردار اصفهان و رئیس سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری اصفهان فعالیت داشت که بعد از ۲ سال، بار دیگر به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بازگشت.

1399/05/05
15:11:37
5.0 از 5
2612
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان