مركز مدیریت راه ها:

جاده چالوس-كرج و آزادراه تهران-شمال از ساعت ۱۸ فردا یك طرفه است

جاده چالوس-كرج و آزادراه تهران-شمال از ساعت ۱۸ فردا یك طرفه است مركز مدیریت راه های كشور اعلام نمود: محور چالوس به كرج و باند برگشت آزادراه تهران-شمال از ساعت ۱۸ تا ۲۴ فردا یك طرفه است.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی فردا جمعه ۱۰ مرداد ماه را اعلام نمود.
سواری (محور کندوان)
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه ۱۰ مرداد ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.
سواری (محور هراز)
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ روز جمعه ۱۰ مرداد ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.
تبصره: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها کأن لم یکن تلقی می شود.
نقلیه سنگین (محور کندوان)
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.
نقلیه سنگین (محور هراز)
الف- تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع می باشد.
ب- تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روز جمعه ۱۰ مرداد ماه از محور هراز ممنوع می باشد.

1399/05/09
23:13:49
5.0 از 5
2129
تگهای خبر: آزادراه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان