مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران:

تسهیلات نوسازی در بافت های مصوب به 220 میلیون تومان افزایش یافت

تسهیلات نوسازی در بافت های مصوب به 220 میلیون تومان افزایش یافت به گزارش فراز برج مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران اظهار داشت: با دستور وزیر راه و شهرسازی تسهیلات در محدوده های مصوب سكونتگاه های غیررسمی به ۲۲۰ میلیون تومان افزایش یافت.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهدی عبوری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در مورد افتتاح پروژه مشارکتی ۳۳۶ واحد بازآفرینی شهر اراک تصریح کرد: این پروژه یکی از پروژه های موفق مشارکتی در دل بافت فرسوده برای جابه جایی واحدهای پرخطر بوده است.
وی اضافه کرد: در بازدید سال قبل مقام عالی وزارت قرار شد سهم دولت به صورت تنخواه برای نوسازی بقیه بافت در اختیار استان قرار بگیرد.
عبوری افزود: در این خصوص در پروژه آرمان های یک، ۲ و ۳ حدود ۱۲۲ واحد آماده بوده تا استان روی آن برنامه ریزی داشته باشد.
وی اضافه کرد: کار برای آزادسازی ۱۷۰ واحد در ۴ هکتار بعدی گام به گام کار پیش می رود تا این محله قدیمی در اراک نوسازی شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی در این حوزه با اشاره به ابتکار استانداری استان مرکزی تصریح کرد: با دستور وزیر راه و شهرسازی تسهیلات در محدوده های مصوب سکونتگاه های غیررسمی به ۲۲۰ میلیون تومان افزایش یافت.
وی اضافه کرد: به این طریق انبوه سازان واجد شرایط بدون سپرده گزاری می توانند از این اعتبار بهره برده و کار را شروع کنند.
عبوری اظهار داشت: همینطور در این حوزه در این محدوده های مصوب هزینه های طراحی و نظارت نظام مهندسی ۵۰ درصد کاهش یافته و شهرداری ها صدور پروانه را صددرصد مجانی کردند.


منبع:

1399/05/18
16:00:39
5.0 از 5
2226
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان