با رأی نمایندگان؛

مجلس با سلب فوریت از طرح تخصیص قیر رایگان مخالفت كرد

مجلس با سلب فوریت از طرح تخصیص قیر رایگان مخالفت كرد فراز برج: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی امروز با سلب فوریت از طرح تخصیص قیر رایگان مخالفت كردند.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح دو فوریتی الحاق یک تبصره به تبصره یک قانون بودجه سال ۱۳۹۹، درخواست سلب فوریت از این طرح در دستور کار قرار گرفت.
مالک شریعتی بعنوان نماینده متقاضیان سلب فوریت این طرح، اظهار داشت: اصل این طرح در خصوص پیگیری طرح های عمرانی و راه های روستایی مورد حمایت همه است اما هدف ما این است که در نحوه اجرا دقت کامل صورت گیرد تا زمینه ساز فساد نباشد.
وی با اشاره به اینکه گزارشی که کمیسیون در این زمینه عرضه کرده برای تنظیم راه های روستایی و تامین اعتبار طرح ها است، اشاره کرد: این در حالیست که طبق قانون پیشنهاداتی که منبع درآمد مشخصی ندارد، قابل طرح نیست و زمانی قابل طرح است که ردیف مشخص جایگزین داشته باشد و باید مطمئن باشیم که شورای نگهبان آنرا رد نمی نماید.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اخیراً سازمان بازرسی گزارشی خطاب به رئیس مجلس ارائه داد که برمبنای آن ۱.۸ میلیون تن در تامین قیر در سال ۹۶ انحراف صورت گرفته است.
در ادامه، محمدحسین فرهنگی در مخالفت با تقاضای سلب فوریت این طرح، اظهار داشت: مجلس دو فوریت طرح الحاق یک تبصره به تبصره یک قانون بودجه سال ۱۳۹۹ را تصویب کرده است و سلب فوریت آن، به معنای حذف موضوع است.
وی بیان کرد: البته در گزارش کمیسیون ضعف هایی وجود دارد که می توان در جریان بررسی جزئیات طرح پیشنهاداتی برای رفع آنها داد، اما باتوجه به این که فصل کاری در بعضی از استانها محدود است، هرگونه تاخیر در تصویب این طرح منجر به ضرر است.
در ادامه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای سلب یک فوریت از طرح دو فوریتی قیر رایگان مخالفت کردند.منبع:

1399/05/19
21:12:45
5.0 از 5
2231
تگهای خبر: مالك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان