وزیر راه خبر داد:

برنامه وزارت راه برای استخدام كارگران تعمیر ونگهداری خطوط راه آهن

برنامه وزارت راه برای استخدام كارگران تعمیر ونگهداری خطوط راه آهن به گزارش فراز برج وزیر راه و شهرسازی از تشكیل كمیته مشتركی با حضور وزارت راه، كمیسیون اجتماعی مجلس با هدف ساماندهی نیروی انسانی مشاغل عملیاتی كه شبانه روز باید در خطوط ریلی و راه آهن حاضر باشند اطلاع داد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمد اسلامی عصر امروز یکشنبه ۱۹ مرداد در حاشیه جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس در برنامه زنده شبکه خبر سیما تصریح کرد: امروز در مورد نیروی انسانی پروژه های وزارت راه و راه آهن و مراکز تعمیر و نگهداری خطوط ریلی در این کمیسیون صحبت کردیم.
وی اضافه کرد: قراردادهای این نیروها مختلف و متفاوت می باشد و به لحاظ تداوم امنیت شغلی، ابهاماتی را نمایندگان داشتند و مسائلی را مطرح نمودند.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: متأسفانه راه آهن پست های این نیروها را کاهش داده است اما با عنایت به ابلاغیه های لازم به آنها اعلام کردیم که این پست ها مشاغلی محسوب نمی شوند که بتوانند به صورت پیمانکاری کارها صورت گیرد بلکه بایستی به صورت امدادی و شبانه روزی کار دنبال شود که عملاً با استفاده از روش پیمانکاری قابل انجام نیست.
اسلامی تصریح کرد: قرار شد که کمیته مشترکی با حضور وزارت راه، کمیسیون اجتماعی مجلس و با حضور نمایندگان سازمان های امور اداری و استخدامی کشور و برنامه و بودجه، مبحث ساماندهی نیروی انسانی مشاغل عملیاتی که شبانه روز باید در خطوط ریلی و راه آهن حاضر باشند را بازنگری کرده و برای آن رویه ای تنظیم نماییم.
وی خاطرنشان کرد: پیگیری پروژه های زیرساختی اعم از طریق های اصلی و شریانی و راه آهن و راه های روستایی از دیگر مباحثی بود که در کمیسیون اجتماعی با حضور نمایندگان وزارت راه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پاسخ لازم هم در این حوزه داده شد. البته قرار شد که برای بخشی از این توضیحات هم جلسات مستمری را با برخی از نمایندگان در مورد بعضی از مشکلات حوزه انتخابی داشته باشیم.


منبع:

1399/05/20
14:20:45
5.0 از 5
2180
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان