مقام مسئول خبر داد:

وام ودیعه اسكان موقت متقاضیان نوسازی بافت فرسوده 40 میلیون تومان

وام ودیعه اسكان موقت متقاضیان نوسازی بافت فرسوده 40 میلیون تومان فراز برج: مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از اعطای تسهیلات 40 و 30 میلیون تومانی ودیعه مسکن به متقاضیان تهرانی و شهرستانی نوسازی بافت فرسوده برای اسکان موقت در زمان بازسازی واحد مسکونی آگاهی داد.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه درباب پرداخت تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده، گفت: پرداخت تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده با عاملیت صندوق کارآفرینی امید قابل پرداخت می باشد.
وی افزود: به همین دلیل گزینه ثبت نام ودیعه مسکن در سامانه ثبت نام تسهیلات به آدرس http: //facility.udrc.ir/login.php در دسترس متقاضیان قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه سقف تسهیلات ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده در تهران ۴۰۰ میلیون ریال و در سایر شهرها ۳۰۰ میلیون ریال با نرخ سود ۴ درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه است، اضافه کرد: در گذشته امکان ثبت نام برای دریافت تسهیلات مشارکت مدنی ساخت از بافت های فرسوده در سامانه تسهیلات برای هر واحد مسکونی با عاملیت بانک مسکن فراهم شده بود.
وی افزود: با این وجود امکان دریافت ودیعه مسکن وجود نداشت که خوشبختانه حالا در همان سامانه این امکان برای متقاضیان فراهم شده و عاملیت آن با صندوق کارآفرینی است.
انبوه سازان و فعالان بخش مسکن پیش از پیش فروش باید مجوز پخش آگهی داشته باشند
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درباره نحوه نظارت بر ساخت و ساز و آگهی های تبلیغات پیش فروش مسکن گفت: دراین زمینه انبوه سازان و فعالان بخش مسکن پیش از مبادرت به انتشار هر گونه آگهی پیش فروش در روزنامه و یا پخش در صدا و سیما باید مجوز لازم را از اداره کل راه و شهرسازی دریافت کرده باشند.
محبت خواه اضافه کرد: برای تضمین حقوق شهروندانی که بعنوان پیش خریدار مبادرت به خرید ملک می کنند، تمامی انبوه سازان و فعالان در بخش مسکن پیش از انتشار هرگونه آگهی در خصوص پیش فروش ملک در روزنامه ها و یا پخش در صدا و سیما باید مجوزهای مربوطه را دریافت کرده باشند و لازم است مردم هم قبل از خرید هر واحدی مجوزهای لازم را رؤیت و از انتشار آنها در رسانه های رسمی کشور اطمینان حاصل کرده باشند.
وی اشاره کرد: تمامی فعالان بخش مسکن برای پیش فروش ملک های خود در آگهی های انتشاری شماره و تاریخ ستاندن مجوز مربوطه را اعلام کنند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اشاره کرد: در همین زمینه لازم است تمامی رسانه ها جهت متضرر نشدن پیش خریداران پیش از انتشار هرگونه آگهی مجوز انتشار آگهی را از پیش فروشان ستاندن کنند.


منبع:

1399/12/05
18:45:11
0.0 از 5
1086
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان