طرح اقدام ملی مسكن در چند شهر در حال اجرا است؟

طرح اقدام ملی مسكن در چند شهر در حال اجرا است؟ میزان نوشت: معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی درباب آخرین وضعیت اقدام مسکن ملی اظهار داشت: این طرح در بیش از 770 شهر کشور در حال اجراست که هرکدام مراحل مختلفی را طی می کند.


طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ با حضور وزیر راه و شهرسازی و دیگر دستگاه های ذی ربط جلسه هماهنگی طرح اقدام ملی مسکن بصورت ویدئو کنفرانسی در محل این وزارتخانه اجرا شد. محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان ددر مورد این جلسه با اشاره به هماهنگی های انجام گرفته در سراسر کشور درباب این طرح اظهار داشت: در این نشست ضمن هماهنگی بابت طرح های اقدام ملی سراسر کشور، پیشرفت پروژه ها، زمان بندی پیشرفت و اتمام پروژها کنترل و تصمیمات لازم گرفته شد.
وی ادامه داد: دراین زمینه به استانها تصمیمات گرفته شده ابلاغ گردید تا در زمان های مدنظر پروژه ها با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر به متقاضیان تحویل داده شود. محمود زاده درباب آخرین وضعیت اقدام ملی مسکن در کشور اظهار داشت: این طرح در بیش از ۷۷۰ شهر کشور در حال اجرا بوده که هرکدام مراحل مختلفی را طی می کند. در برخی از شهرها سال قبل شاهد افتتاح پروژه های این طرح بودیم و در بعضی نیز تا اختتام دولت دوازدهم برنامه ریزی شده است که بهره برداری و تحویل داده شود. معاون وزیر راه و شهرسازی در آخر اظهار داشت: کار در مراحل مختلف در حال اجرا بوده و اساسا باتوجه به آورده متقاضیان پروژه ها سرعت بیشتری گرفته و زودتر به پایان خواهند رسید. 223227

1400/02/07
11:09:20
5.0 / 5
470
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان