رییس دانشگاه علوم پزشكی هرمزگان:

اوج پیك كرونا در روستاهای هرمزگان

اوج پیك كرونا در روستاهای هرمزگان به گزارش فراز برج هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اعلان اینکه متاسفانه اوج پیک فعلی در روستاهای هرمزگان اتفاق افتاده است، اشاره کرد: ندرلنگه به عنوان قطب غرب استان، به سبب گسترش بیماری کووید 19 نگرانی به وجود آورده است.دکتر حسین فرشیدی بامداد امروز (۲۰ تیرماه) در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، اضافه کرد: در مدت این ۱۶ ماه، ۶ دستگاه سی تی اسکن به شهرستان های هرمزگان افزوده شد.

وی با اعلان اینکه متاسفانه اوج پیک فعلی در روستاهای هرمزگان اتفاق افتاده است، اشاره کرد: در شهرستان جاسک خانه به خانه موارد رو پیگیری کردیم و موجب شد تو اوج پیک، شاهد سیر نزولی در این شهرستان باشیم.

فرشیدی با اشاره به این که تجمعات موجب شد در اردیبهشت ماه استان دارای بحران شود، اظهار نمود: بندرلنگه به عنوان قطب غرب استان، به سبب گسترش بیماری کووید ۱۹ نگرانی به وجود آورده است.

وی با اعلان اینکه از شهرستان های بستک و پارسیان هم به بیمارستان بندرلنگه مراجعه می کنند، اظهار نمود: ۱۴۰ بیمار کرونائی در بندرلنگه هستند که اورژانس این بیمارستان هم به بخش کووید تبدیل گشته است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به این که تسریع در تهیه سی تی اسکن بندرلنگه و حاجی آباد بسیار کمک کننده خواهد بود، افزود: شهرستان حاجی آباد پیش از بحران کووید باتوجه به شاهراه بودن و تصادفات، بسیار حساس بوده و سی تی اسکن آن حائز اهمیت می باشد.

منبع:

1400/04/20
13:24:59
5.0 / 5
254
تگهای خبر: بندر , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان