با حضور معاون عمرانی استانداری تهران؛

اعتبارنامه منتخبان نظام مهندسی تهران امروز اعطا شد

اعتبارنامه منتخبان نظام مهندسی تهران امروز اعطا شد به گزارش فراز برج مدیرکل دفتر تشکل های مهندسی وزارت راه و شهرسازی از اعطای اعتبارنامه ۲۱ منتخب اعضای جدید هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اطلاع داد.علی محمد عبدی قهرودی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه وزارت راه و شهرسازی هفته گذشته اعتبارنامه همه ۲۱ منتخب سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران را به آنها اعطا کرده بود، اضافه کرد: امروز شنبه ۲۲ آبان در مراسمی با حضور معاون عمرانی استانداری تهران مراسم رسمی اعطای اعتبارنامه منتخبان نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی تهران همراه با معارفه آنها برگزار گردید.
وی اضافه کرد: باید به سرعت هیئت مدیره منتخب، اولین جلسه خویش را برگزار کرده و اعضای هیئت رئیسه را انتخاب کنند.
مدیرکل دفتر تشکل های مهندسی وزارت راه و شهرسازی در پاسخ به انتقاد برخی مهندسان ناظر و مجریان ذی صلاح که چرا روند تغییر و جابه جایی اعضای هیئت مدیره های هشتم و نهم طولانی شده و برخی کارها متوقف شده بود، اظهار نمود: هیچ یک از کارهای نظام مهندسی تهران نخوابیده بود و اجازه ندادیم تا فرآیندها متوقف شود.
به گفته عبدی قهرودی، وزارت راه و شهرسازی نماینده ای در نظام مهندسی مستقر کرده بود تا در بازه زمانی انتقال هیئت مدیره هشتم به نهم، پرونده های مهندسان ناظر، مجریان ذی صلاح و تأییدیه های نقشه ها را اجرا نماید.
وی تصریح کرد: در همه سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها اعتبارنامه ها اعطا شده و در بعضی استان ها، جلسات هیئت مدیره و انتخابات هیئت رئیسه هم برگزار شده است. هیچ استانی داریم که هم اکنون انتخابات هیئت مدیره آنها تأیید نشده باشد.
گفتنی است انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران بعنوان آخرین استانی که در آن انتخابات برگزار شد، ۲۶ مهر بود که طی آن ۲۱ عضو هیئت مدیره استان تهران برگزیده شدند.

1400/08/23
10:00:59
5.0 / 5
130
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان