یک خبر مهم برای متقاضیان مسکن در طرح نهضت ملی

یک خبر مهم برای متقاضیان مسکن در طرح نهضت ملی فراز برج: معاون وزیر راه و شهرسازی از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن تا 15 دی آگاهی داد.


به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ثبت نام برای ۴۶۰ شهر که از ابتدا در طرح نهضت ملی مسکن جانمایی شده بودند، همچنان در سایت امکان پذیر است و این ثبت نام ۴۶۰ شهر برای آخرین بار تا ۱۵ روز پس از ۳۰ آذر تمدید می شود. او افزود: برای سایر شهرهایی که به مرور به سامانه اضافه شدند ۲ ماه مهلت ثبت نام داده می شود.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اظهار نمود: برای هر شهر از زمان قرار گرفتن در سامانه، ۲ ماه مهلت ثبت نام وجود دارد که ممکنست برای تعدادی از شهرهای ۴۰ روز باقی مانده باشد و ممکنست برای برخی ۲۰ روز که این زمان برای هر شهری متفاوت می باشد. محمود زاده بیان کرد: هم اکنون این آخرین زمان مهلت ثبت نام است و تا حالا بیش از ۵۰۰ هزار نفر از ثبت نام کنندگان پالایش شده اند. از شروع دی ماه به مرور پیامک تایید به متقاضیان واجد شرایط ارسال خواهد شد و افراد باید به مبادرت به تکمیل مدارک خود کنند. او بیان کرد: تا حالا بیش از ۲ میلیون و ۱۳۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند که باتوجه به درخواستی که وجود دارد این ثبت نام ها همچنان ادامه دارد. طرح نهضت ملی مسکن بعنوان طرح ساخت مسکن دولت سیزدهم، با ادغام در طرح اقدام ملی مسکن قصد ساخت چهار میلیون واحد مسکونی برای افراد بدون مسکن را دارد. ۲۲۳۲۲۵


منبع:

1400/09/26
19:34:04
5.0 / 5
228
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان