هجوم تقاضا برای ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن

هجوم تقاضا برای ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن به گزارش فراز برج ایرنا نوشت: برمبنای پیگیری ها سامانه نهضت ملی مسکن«ثمن» در دسترس می باشد، اما به سبب حجم بالای مراجعه متقاضیان، گزینه«ثبت نام نهضت ملی مسکن» از بامداد امروز (چهارشنبه) مبتلا به اختلال شده و در ساعاتی غیرفعال شد.


از بامداد امروز( چهارشنبه) به سبب حجم بالای ثبت نام متقاضیان در طرح نهضت ملی مسکن، گزینه ثبت نام« ثبت نام نهضت ملی مسکن» با اختلال مواجه می باشد، اما سامانه در دسترس و امکان ثبت نام در سایر طرح های حمایتی مسکن همچنان وجود دارد. ثبت نام مجردان ۲۳ سال که از ۱۰ روز پیش شروع شده است در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن به آدرس saman.mrud.ir ادامه دارد اما حجم ورود به سامانه از بامداد امروز سبب اختلال ثبت نام این گروه از متقاضیان شده است. متقاضیان در طرح های مسکونی حالا با مراجعه به سامانه می توانند در هریک از بخش های تسهیلات ساخت، بافت فرسوده، مشاهده و پیگیری درخواست ها و تسهیلات ساخت، خارج از بافت فرسوده به آسانی ثبت نام خودرا انجام دهند اما با کلیک روی گزینه« ثبت نام نهضت ملی مسکن» با اختلال مواجهند.
برمبنای پیگیری های صورت گرفته سامانه اینطور طراحی شده است که اگر با حجم ورودی زیاد مواجه باشد بصورت خودکار جلو ورود کاربران را می گیرد، اما این به مفهوم از دسترس خارج شدن سامانه نیست. کارشناسان فنی در این موارد سفارش می کنند که متقاضیان تلاش بیشتری برای ثبت نام در ساعات مختلف داشته باشند. بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی اگر سامانه از دسترس خارج باشد و یا برای انجام بروزرسانی از دسترس خارج شده باشد حتما اطلاعیه به رور رسانی در خروجی سایت بارگذاری می شود. ثبت نام مجردان در طرح نهضت ملی مسکن تا ۲۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت. 223227


منبع:

1400/10/30
23:01:08
5.0 / 5
370
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان