قیمت انواع آپارتمان های ۶۰ متری در مرکز تهران

قیمت انواع آپارتمان های ۶۰ متری در مرکز تهران اقتصادآنلاین نوشت: در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان های 60 متری مرکز تهران خواهیم پرداخت.از آنجا که مناطق مرکز تهران جز مناطق پرطرفدار پایتخت است و دسترسی سهل به تمام خدمات رفاهی حمل و نقلی، آموزشی، تفریحی و پزشکی را در بر دارد می تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه باشد. بنا بر این این گزارش را به برسی قیمت واحد های ۶۰ متری در مناطق مرکزی تهران اختصاص داده ایم.
برای خرید واحد آپارتمانی در میدان ولیعصر با متراژ ۵۷ متر و ۲ اتاق خواب با توجه به این که ۱۶ سال از ساخت این واحد گذشته است، به بودجه ای معادل ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.
اگر قصد سرمایه گذاری در مرکز تهران را دارید، با سرمایه ۳ میلیارد تومان می توانید واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۵۸ متر و ۱ اتاق خواب را در محله جهاد خریداری کنید.
همچنین واحدی ۶۰ متری در فاطمی درحالی که ۱۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ارزشی معادل ۳ میلیارد تومان دارد.

اگر محله بلوار کشاورز را برای خرید مسکن در نظر دارید می توانید واحدی ۶۰ متری که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک اتاق خواب داشته باشد را با قیمتی بیش از ۳ میلیارد تومان خریداری کنید.
اگر به واحد های نوساز علاقه دارید، می توانید واحدی در محله امیر آباد با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب را با بودجه ای معادل ۴ میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.
اگر در میدان انقلاب قصد خرید خانه دارید، می توانید واحد آپارتمانی ۹ ساله با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب را به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. همین طور اگر واحدی نوساز با همین قیمت می خواهید، میتوانید واحدی ۵۵ متری با ۲ اتاق خواب را به قیمت ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.
آپارتمانی ۱۲ ساله در یوسف آباد با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
توجه داشته باشید این ارقام بر طبق واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و اساسا بطور دقیق قیمت مسکن در محله های یاد شده را تبیین نمی نماید. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

بیشتر بخوانید: قیمت بازار روکش صندلی انواع خودرو/ روکش کدام اتومبیل گرانترین است؟ قیمت این خودرو ریخت/ آخرین قیمت سمند، ساینا، تیبا و کوییک

۲۷۱1401/05/14
13:58:27
5.0 از 5
383
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان