ساخت ۳۴هزار واحد نهضت ملی بردوش شهرجدید مهستان

ساخت ۳۴هزار واحد نهضت ملی بردوش شهرجدید مهستان به گزارش فراز برج، سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان اظهار داشت: ساخت ۳۴ هزار واحد نهضت ملی مسکن برعهده شهر جدید مهستان است که برای ۱۶۵۰۰ واحد آن زمین تأمین شده است.ذبیح اله زارع سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره بر آخرین وضعیت واحدهای مسکونی مهر شهر جدید مهستان، اظهار داشت: در شهر جدید مهستان ۳۹ هزار واحد مسکونی مهر که میراث دولت های گذشته بود باید تحویل متقاضیان می شد که از این تعداد ۳۶ هزار واحد آماده و تحویل متقاضیان آن شده است.
سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان در ادامه تصریح کرد: از تعداد ۳۶ هزار واحدی که تحویل متقاضیان شده ۳ هزار واحد دیگر هم از واحدهای مسکونی مهر در این شهر باقی مانده که انتظار می رود تا آخر سال نهایتا تا اوایل سال آینده پرونده پروژه مسکن های مهر در این شهر جدید تمام شود. البته نکته ای که وجود دارد برخی از واحدهای مسکونی که به اسم مسکن مهر بود به علت عدم متقاضی به پروژه های خودمالکی تبدیل گشته که جز آمار عرضه شده محسوب نمی گردد.
این مسئول افزود: از آغاز دولت سیزدهم تا به امروز نزدیک به ۶ هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان شده که حدود ۳ هزار واحد دیگر در آینده نزدیک تحویل متقاضیان خواهد شد.
تأمین زمین ۱۶ هزار و ۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در "مهستان"
وی در مورد واحدهای نهضت ملی مسکن تصریح کرد: از آغاز اجرای طرح نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم زمین ۱۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید مهستان تأمین شده که سازنده ۷ هزار و ۵۰۰ واحد مشخص شده و درحال ساخت و ساز است. البته پروژه باقی واحدهای مسکونی در مرحله انتخاب پیمانکار است.
زارع اضافه کرد: تا پایان دولت سیزدهم شهر جدید مهستان موظف است که ۳۴ هزار واحد نهضت ملی مسکن تحویل دولت و متقاضیان دهد که مراحل ساخت ۱۶ هزار واحد با دریافت وجه از جانب متقاضیان شروع شده که برای ادامه ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن ابتدا باید تأمین زمین صورت گیرد.

1402/09/19
16:28:51
5.0 از 5
309
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان