13 هزار واحد نهضت ملی مسکن در بهارستان در دست ساخت است

13 هزار واحد نهضت ملی مسکن در بهارستان در دست ساخت است به گزارش فراز برج، مدیرعامل شهر جدید بهارستان با بیان این که برای ۱۹ هزار متقاضی حایز شرایط طرح نهضت ملی مسکن در آن شهر جدید تأمین زمین انجام شده است، از فرایند ساخت ۱۳ هزار واحدمسکونی اطلاع داد.


به گزارش فراز برج به نقل از مهر، حمیدرضا رحیمی مدیرعامل شهر جدید بهارستان با بیان اینکه آمار ثبت نامی شهر جدید بهارستان برای طرح نهضت ملی مسکن از سال ۱۳۹۸ تا حالا بیشتر از ۱۵۰ هزار نفر بود که از این تعداد، بیشتر از ۵۲ هزار نفر حائز شرایط شناخته شدند، عنوان کرد: تا حالا برای ۱۹ هزار متقاضی تأمین زمین انجام شده است.
رحیمی با تاکید بر اینکه وضعیت زمین در شهر جدید بهارستان با محدودیت هایی روبه روست، توضیح داد: شهر جدید بهارستان به جهت هم جواری با منطقه حفاظت شده محیط زیست و همجواری با شهر اصفهان مشکلاتی را در تأمین زمین دارد که در تلاش هستیم بوسیله راهبردهایی که مجموعه وزارت راه و شهرسازی در قسمت مسکن عرضه می دهد، این مشکلات را برطرف و به متقاضیان حائز شرایط برای خانه دار شدن کمک نماییم.
این مقام مسئول در شهر جدید بهارستان اضافه کرد: در حدود ۳۵ هزار نفر متقاضی ثبت نام شده داریم که تا حالا امکان تأمین زمین برای این عده فراهم نشده است.
رحیمی عنوان کرد: از ۱۹ متقاضی که تأمین زمین برای آنها انجام شده است، عملیات اجرائی ۱۳ هزار واحد شروع شده است و ساخت و ساز این واحدها در مشارکت با انبوه سازها درحال انجام می باشد که در مراحل مختلف اجرا قرار دارند. تکلیف دولت در مسکن مهر بهارستان به شکل کامل انجام و واحدها تحویل مردم شده است.
 

1402/12/20
13:20:37
5.0 از 5
244
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان