ری اکشن تلگرام چیست؟

ری اکشن تلگرام چیست؟ افراد با استفاده از قابلیت ری اکشن تلگرام به راحتی می توانند بدون ارسال پیامی اضافی، احساسات خود را نشان دهند.


ری اکشن تلگرام چیست؟ آموزش فعالسازی ری اکشن تلگرام

افراد با استفاده از قابلیت ری اکشن تلگرام به راحتی می توانند بدون ارسال پیامی اضافی، احساسات خود را نشان دهند.

یکی از اپلیکیشن های پرقدرت و محبوب در ایران، برنامه تلگرام است. اپلیکشین فوق به دلیل داشتن مدیران و دست اندرکاران قدرتمند همواره در تلاش است تا خود را ارتقاء دهد.

این ارتقای پی در پی موجب شده تا در حال حاضر این برنامه تمامی قابلیت ها را در برگیرد. بروزرسانی مکرر این برنامه به منزله بهبود تجربه کاربران و استفاده آسان از برنامه است.

مدتی قبل این برنامه با بروزرسانی جدید خود از اضافه کردن قابلیت ری اکشن رونمایی کرد. این امکان به کاربران کمک می کند تا به آسانی احساسات خود را پس از مشاهده یک پیام و یا یک خبر با تأیید یک ایموجی نشان دهند.

تلگرام اصلی، به دو نوع معمولی و پرمیوم طبقه بندی می شود. ناگفته نماند که نسخه پرمیوم از امکانات ری اکشن و ایموجی های متنوعی نسبت به نسخه معمولی و رایگان برخوردار است.

 

آموزش استفاده و ارسال سریع ری اکشن تلگرام به پست و پیام

برای استفاده از قابلیت ری اکشن تلگرام در ابتدا لازم است تا در صورت قدیمی بودن نسخه، برنامه خود را پس از روشن کردن نرم افزار تغییر آی پی، بروزرسانی نمایید. بروزرسانی تلگرام به وسیله گوگل پلی و اپ استور امکان پذیر است.

پس از اتمام و نصب مجدد برنامه (نصب به صورت خودکار انجام می شود و قابلیت های جدیدِ برنامه را در بر می گیرد) بر روی پیامِ دلخواه، یک بار ضربه بزنید. پس از ضربه ری اکشن های پیش فرض برای شما به نمایش در می آید. افراد می توانند هر یک از این موارد را به دلخواه و یا بر حسب احساساتِ خویش انتخاب نمایند.

ری اکشن دیفالت را می توان بدون دیدن ایموجی های پیش فرض، فقط با دو بار ضربه بر روی پیام به مخاطب ارسال کرد.

ری اکشن پیش فرضی که با دو بار ضربه بر روی پیام ظاهر می شود، معمولا در حالت پیش فرض به صورت لایک ارسال می شود. در صورت تغییر این ایموجی می توانید مراحل زیر را به ترتیبِ موارد انجام دهید.

 • وارد برنامه محبوبِ تلگرام شوید. سپس منوی سه خطِ موازی در بخش بالایی صفحه (چپ) را انتخاب نمایید.
 • به بخش تنظمیات وارد شده و  chat setting را انتخاب نمایید.
 • بر روی گزینهStickers and Emoji  ضربه بزنید.
 • سپس به قسمت Quick Reaction وارد شوید.

 

پس از ورود شما به این بخش، لیستی از ری اکشن های پیش فرض پیش روی شما قرار می گیرد.

شما می توانید ری اکشنِ پیش فرضِ دلخواه خود را از میان این موارد انتخاب نمایید. پس از تأیید این گزینه، شما می توانید با دو بار ضربه بر روی پست و پیام، ری اکشن دلخواه خود را بر روی پیام به ثبت رسانید.

 

نحوه فعالسازی ری اکشن تلگرام گروه و کانال

افراد می توانند علاوه بر ارسال ری اکشن برای چت های خصوصی، از این قابلیت در گروه ها، سوپرگروه ها و کانال ها استفاده نمایند.

قابلیت استفاده از ری اکشن تلگرام به صورت پیش فرض در چت های خصوصی فعال است. نکته قابل توجه در این میان عدم پیش فرض بودن این قابلیت برای گروه ها و کانال ها است.

برای استفاده کاربران از ری اکشن در این بخش ها، نیازمند صدور اجازه مدیر و ادمین می باشد. برای این امر لازم است تا مدیر و ادمین چنل – گروه اجازه ارسال ایموجی را به مخاطبین خود بدهد تا آن ها بتوانند احساسات خود را پس از دیدن پست ارسال نمایند.

مدیر و ادمین کانال می تواند برای فعالسازی ری اکشن تلگرام مراحل زیر را به ترتیبِ موارد انجام دهد.

 • پس از واردشدن به تلگرام، وارد گروه – کانالِ دلخواه خود شوید.
 • بر روی نام گروه و یا کانال خود ضربه بزنید.
 • آیکون مداد بر روی صفحه نمایان می شود. با انتخاب این گزینه، وارد بخش Reactions شوید.

با فعالسازی این بخش، امکان ارسالِ ایموجی دلخواه برای کاربران و مخاطبین کانال و گروه فعال می شود. از این پس مخاطبین می توانند به راحتی واکنش های خود را در قالب ایموجی های متنوع ارسال نمایند.

محدودیت و انتخاب ری اکشن تلگرام

اگر قصد دارید که تنها برخی از ایموجی ها به صورت پیش فرض برای مخاطبین به نمایش گذاشته شود، می توانید با تغییر تنظیمات موارد دلخواه را انتخاب و یا محدود نمایید. برای محدود و انتخاب برخی ایموجی های در دسترس مخاطبین می توانید موارد زیر را به ترتیب انجام دهید.

 • طبق مراحل قبل، ابتدا وارد تلگرام و سپس وارد کانال و گروه خود شوید.
 • گزینه مداد را انتخاب و بر روی ری اکشن ضربه بزنید.

در صفحه پیش رو لیست پیش فرض برای شما به نمایش در می آید شما می توانید از بین این موارد ایموجی های دلخواه را فعال و برخی ایموجی ها را غیرفعال نمایید.

با انجام این اقدام، مخاطبین شما در کانال و گروه فقط می توانند ایموجی های فعال را به عنوان ری اکشنِ پیام ارسال نمایند.

آیا می توان فهمید چه کسی به محتوای منتشرشده، واکنش داده است؟

متأسفانه هیچ مدیر کانال و گروهی نمی تواند بفهمد که کدام یک از مخاطبین برای پست منتشرشده ری اکشن ارسال کرده است. درواقع این ایموجی ها همواره به صورت ناشناس برای افراد دیگر باقی می ماند.

آموزش حذف ری اکشن تلگرام

برای حذف کامل ری اکشن تلگرام 2 راه پیش روی شما قرار دارد. همان گونه که با دو ضربه می توان ایموجی پیش فرض را برای پست و پیام ارسال کرد؛ به همان صورت نیز می توان ری اکشن پیش فرض را حذف کرد.

در صورتی که با استفاده از لیست پیش فرض، ری اکشن موردنظر خود را انتخاب نمایید، برای حذف این مورد می توانید بر روی ری اکشن انتخاب شده بر روی پیام ضربه بزنید. به عبارت دیگر بر روی ری اکشن ارسال شده یک بار ضربه بزنید تا موارد ارسالی حذف گردد.

ناگفته نماند که افراد می توانند ری اکشن ارسالی توسط حساب کاربری خود را حذف نمایند و هیچ راهی برای حذف ری اکشن دیگران وجود ندارد.

خرید ری اکشن پست تلگرام 

انجام برخی اقدامات موجب می شود تا یک کانالِ کاربری برتر و بهتر از قبل در دیدگاه مخاطبین دیده شود. خرید ری اکشن تلگرام یکی از اقدامات لازم در جهت پیشرفت و تسریع اهداف به حساب می آید. خرید این محصول به محتوای کانال کمک می کند تا محبوب تر و مؤثرتر دیده شوید. در نتیجه بالابودن ری اکشن، اعتماد مخاطبین را به ارمغان می آورد.

در صورت بالابودن تعداد ری اکشن، مخاطب در می یابد که کانال شما در میان ده ها هزار کاربر از اعتبار بالایی برخوردار است و در نتیجه کانال شما را ترک نکرده و یا اگر مخاطب جدید باشد به کانال شما می پیوندد.

اگر حس می کنید که تعداد ری اکشن های شما نسبت به ممبر و بازدید به مقدار قابل توجهی کم است و تعامل مناسبی بین کاربران ندارید، اکنون بهترین موقع برای خرید ری اکشن تلگرام است.

برای خرید ری اکشن تلگرام لازم است وارد وب سایت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی تلگرامی شوید تا بتوانید با انتخاب محصولات، تعداد ری اکشن دلخواه خود را به دست آورید.

در این میان با توجه به حضور گسترده وب سایت ها در ارائه خدمات اینترنتی تلگرامی به راحتی نمی توان به هر وب سایتی اعتماد کرد.

به عنوان نمونه به سه مشکل در خرید خدمات تلگرام اشاره می کنیم.

 • با توجه به تخلفات سایبری، به هر فروشگاه اینترنتی نمی توان اعتماد کرد. بارها شده که یک فرد با تغییر برخی حروفات وب سایت های موفق و معتبر توانسته، به تخلفات سایبری بپردازد. در نتیجه لازم است به بررسی لینک صفحه و تحقیقات لازم بپردازید تا امنیت حساب شما برقرار باشد.
 • علاوه بر معتبربودن بستر وب سایت، برخی فروشگاه ها خدمات درستی در قبال مبلغ دریافتی به مشتری ارائه نمی دهند. این موارد می تواند شامل عدم خوش قولی در مدت زمان ارائه خدمات و عدم ارائه تعداد سرویس درخواستی باشد. متأسفانه به دلیل ضعیف بودن برخی سرویس های وب سایت ها، از ارائه خدمات صحیح معذوراند. در نتیجه کاربر پس از خرید خدمات اینترنتی اعلام نارضایتی کرده و در نتیجه تجربه ناخوشایندی به دست خواهد آورد.
 • سومین مشکل در رابطه با عدم پشتیبانی و یا عدم تعهد پشتیبانی به پاسخگویی سؤالات مشتریان است. یک وب سایت خوب باید بتواند به بهترین حالت مشتری را در جهت خریدی به صرفه یاری نماید.

خوشبختانه شرکت راهنمالند بهترین ارائه دهنده انواع خدمات اینترنتی تلگرام محصوب می شود. این شرکت به دلیل داشتن پشتیبانی قوی، خدمات گستره، قیمت منصفانه، بستری آسان هم اکنون در صدر جدول بهترین ارائه دهنده خدمات اینترنتی قرار دارد.

دلیل ضرورت استفاده از خدمات تلگرامی

با توجه به فعالیت گسترده همه ما به عنوان تماشاچی و یا تولیدکننده محتوا، می دانیم که تلگرام توانسته بستری را برای کاربران ایجاد نماید تا بتوانند با انجام برخی راهکارها به کسب درآمد بالایی دست یابند.

اگر در این عرصه نوپا هستید و یا دوست دارید که به تناسب مناسبی در رابطه با بازدید و تعداد ری اکشن برسید، پیشنهاد راهنمالند به شما خرید ری اکشن تلگرام است.

در این صورت می توانید به صورت پایاپای و پیوسته به رقابت با رقبا بپردازید و به هدف خود در کوتاه ترین زمان دست یابید.

توجه به این نکته ضروری است که برای داشتن جامعه ای واقعی، بهتر است نسبت ری اکشن به بازدید 1 به 5 باشد تا نه ممبر و نه تعداد ری اکشن، غیرواقعی و فیک به نظر نرسد. در این راستا پس از بررسی ممبر و بازدید، تعداد ری اکشن درخواستی را در وب سایت رسمی راهنمالند به ثبت رسانید تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما مشتری گرامی ارائه دهیم.

 • داشتن ری اکشن های بیشتر در تلگرام نشان می دهد کانال شما فعال تر و محبوب تر است. بنابراین می توانید با خرید ری اکشن تلگرام از مزایای واکنش های تلگرامی برای کانال خود استفاده کنید.

نتایج و مزایای بسیار خوب خرید ری اکشن

 • خرید ری اکشن تلگرام موجب می شود تا میزان و تعداد تعامل شما با کاربران به مقدار قابل توجهی افزایش یابد. به عنوان نمونه در صورت داشتن 400 ری اکشن بر روی یک محتوا، کاربران دیگر به ابراز احساسات خود در رابطه با پستِ ارسالی ترغیب خواهند شد. در نتیجه این امر این تعداد ممکن است به 3 الی 4 برابر افزایش یابد.
 • خرید و استفاده از این محصول موجب می شود تا سرگرمی جدید به دست آورید و نظراتِ و احساسات اعضای خود را به وضوح بفهمید.
 • بالابودن این واکنش ها، بستر شما را در دید مخاطبین فعال و زنده تر نشان خواهد داد. نتایج این امر اعتماد مخاطبین به محتوای شما و در نتیجه فروش بیشتر در صورت داشتن کانالِ فروشگاهی است.

 

خوشبختانه وب سایت رسمی راهنمالند بهترین و متنوع ترین خدمات راه به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد و همین امر موجب شده تا کاربران بتوانند نیازهای خود را بررسی و از این خدمات متنوع به نحوه احسنت استفاده نمایند. شما نیز می توانید به وب سایت راهنمالند واردشده و خدمات متنوع و به صرفه را انتخاب و خریداری نمایید. راهنمالند درصدد است تا راه رسیدن به قله های موفقیت را برای شما هموار و پشتیبانی قوی برای آینده شما باشد.

1403/01/14
22:33:40
5.0 از 5
255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان