مشكل فنی هواپیمای سقوط كرده

مشكل فنی هواپیمای سقوط كرده به گزارش فراز برج به نقل از وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی نوشت: با عنایت به اینكه هواپیمای سقوط كرده پیش از این هیچ مشكل فنی نداشته و حتی موتورهای آن هم با تعمیرات اساسی برای فعالیت دوباره مدیریت شده بودند، بررسی اطلاعات جعبه سیاه برای مشخص كردن علت دقیق این حادثه برای ما اهمیت زیادی دارد.علی ربیعی در حاشیه مراسم گرامیداشت جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج اعلام نمود: ما در طول روزهای گذشته دو مبحث را بعنوان اولویت های اساسی مطرح كردیم.

از یك سو پیدا كردن تمام اجساد این حادثه مطرح است كه در چارچوب آن ما به صورت كامل و دائمی با تمام گروه های تجسس فعال در منطقه در تماس هستیم و امیدواریم در كوتاه ترین زمان ممكن مابقی اجساد این حادثه هم پیدا شده و خاكسپاری شوند تا بخشی از غم بازماندگان این حادثه تلخ جبران شود.
وی با اشاره به اولویت دیگر تیم ها و كمیته بررسی سانحه خاطرنشان كرد: با عنایت به اینكه هواپیمای سقوط كرده از نظر فنی تا پیش از سقوط هیچ مشكلی نداشته و تمام جوانب فنی كار را رعایت كرده است، پیدا كردن اطلاعات جدید برای مشخص كردن علت این حادثه اهمیت زیادی دارد.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: از جانب دیگر خلبان این حادثه هم از استادان خلبان قدیمی و آموزش دهنده خلبانان جوان بوده و از این رو نمی توان به راحتی از خطای انسانی در این حادثه تلخ سخن گفت. ما امیدواریم كه جعبه سیاه این هواپیما در كوتاه ترین زمان ممكن پیدا شود و در جریان آن اطلاعات دقیق برای مشخص شدن علل حادثه تبیین شود.
ربیعی پیش بینی نمود كه در صورت پیدا شدن جعبه سیاه زمان طولانی برای بررسی اطلاعات آن و مشخص كردن علت سقوط نیاز نخواهد بود.

 

1396/12/08
22:07:45
5.0 از 5
4663
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان