مقام مسئول در بنیاد مسكن خبر داد؛

بهسازی روستاهای مرزی تا پایان برنامه ششم

بهسازی روستاهای مرزی تا پایان برنامه ششم به گزارش فراز برج معاون عمران روستایی بنیاد مسكن از اجرای طرح هادی در ۲۰ درصد روستاهای مرزی كشور تا پایان برنامه ششم توسعه آگاهی داد.به گزارش فراز برج به نقل از بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، محمدرضا شاملو گفت: بر اساس یكی از احكام قانون برنامه، پیش بینی شده كه تا پایان برنامه پنج ساله ششم ۲۰ درصد از روستاهای مرزی كشور در ذیل طرح هادی ساماندهی و بهسازی شود.
وی در پایان بازدید از روستاهای مرزی كردستان ادامه داد: قطعاً در همین راستا اولویت بندی روستاهای این استان انجام خواهد شد و اعتباراتی كه در این زمینه اختصاص پیدا خواهد كرد، با اولویت بیشتری در بین روستاهای مرزی كردستان توزیع خواهد شد.
معاون عمران روستایی بنیاد مسكن كشور اضافه كرد: با توجه به موقعیت خاص شهرستان سروآباد (واقع در مرز ایران و كردستان عراق) مرزی بودن و پرجمعیت بودن روستاهای آن، تلاش خواهیم كرد به پروژه های نیمه تمام این شهرستان توجه بیشتر و در انجام كارها تسریع شود.
شاملو گفت: هدف از سفر به استان كردستان بازدید از فعالیت های عمران روستایی بنیاد مسكن استان و ارزیابی فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته بنیاد مسكن است.
وی افزود: بر اساس شیوه ای كه در بنیاد مسكن و انقلاب اسلامی كشور جاری است، بازدیدهای دوره ای از مناطق كشور انجام می شود و در پایان این بازدیدها یك ارزیابی كلی از اقدامات و فعالیت های بنیاد مسكن صورت گرفته و در نهایت با بررسی مسائل و مشكلات موجود تصمیمات لازم اتخاذ می شود.
 

1396/05/29
19:37:11
5.0 از 5
5944
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان