مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:

شرایط تردد كامیون ها در محورهای خوستان عادی است

شرایط تردد كامیون ها در محورهای خوستان عادی است فراز برج: اهواز- مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار داشت: شرایط تردد كامیون ها در محورهای استان از دو روز گذشته به شرایط عادی بازگشته است.غلام عباس بهرامی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: متأسفانه بعد از اعتراضات اخیر كامیون داران، در بعضی از محورهای استان خوزستان به برخی كامیون ها كه از اعتصاب خارج شده بودند، سنگ پراكنی و یا از حركت آنها ممانعت می شد.
وی اضافه كرد: خوشبختانه با مطرح كردن مبحث در شورای تأمین استان و ورود دستگاه های امنیتی و همكاری فرمانداران، شرایط تردد كامیون ها در محورهای استان از دو روز گذشته به شرایط عادی بازگشته است.
بهرامی نیا با اشاره به اینكه در دو روز گذشته مشكلی در این خصوص گزارش نشده است، اضافه كرد: پیش از این تعدادی موتورسوار و یا راننده خودروی شخصی كه مشخص بود از جانب برخی اجیر شده اند، مشكلاتی را به وجود آورده و با پرتاب سنگ مانع حمل بار و حركت كامیون ها می شدند.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان كرد: استان خوزستان به اندازه شدت دیگر استانها با مشكل اعتصاب كامیون داران مواجه نبود و تنها در دو شهر بهبهان و ایذه، كامیون داران بدون تولید مزاحمت تجمع داشتند.
بهرامی نیا اظهار نمود: در استان خوزستان پیش از مطرح شدن بحث اعتصاب افزایش كرایه به میزان ۲۰ درصد برای كامیون داران در نظر گرفته شده بود و این امر باعث شد تا در بندر امام خمینی(ره) بعنوان مهمترین بندر استان و كشور در بحث حمل و نقل، اعتصابی صورت نگیرد.

1397/03/09
18:15:08
5.0 از 5
5292
تگهای خبر: حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان