ساختمان سازی بدون مجوز در مجاورت برج میلاد

ساختمان سازی بدون مجوز در مجاورت برج میلاد به گزارش فراز برج، به نقل از شهرایران رئیس كمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران اظهار داشت: ساختمانی در مجاورت دانشگاه علوم پزشكی ایران و برج میلاد تهران بدون داشتن مجوز در حال احداث می باشد به همین دلیل شهردار منطقه باید جلوی فعالیت این ساختمان را بگیرد.


محمد سالاری رئیس كمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران  با بیان اینكه ساختمانی در مجاورت دانشگاه علوم پزشكی ایران و جنب برج میلاد تهران بدون داشتن مجوز در حال احداث است، اظهار داشت: بر اساس اطلاع بنده ساخت این ساختمان تخلف محض محسوب می شود.
 
وی افزود: در حال حاضر  این ساختمان تعداد قابل توجهی نیروی اجرایی دارد كه بدون داشتن پروانه ساخت، مشغول فعالیت هستند.
 
 
رئیس كمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: این ساختمان چندین طبقه تخلف ساخت و ساز دارد كه باید به آن رسیدگی شود.
 
محمد سالاری افزود: رای كمیسیون ماده پنج تملك این ساختمان توسط شهرداری تهران بوده چراكه این ساختمان باید در اختیار پردیس برج میلاد تهران قرار گیرد.
 
رئیس كمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران تاكید كرد: به شهردار منطقه در این خصوص تذكر دادم اما هنوز اقدامی در راستای جلوگیری از ساخت و ساز در این ساختمان صورت نگرفته است.
1396/04/24
19:57:06
5.0 از 5
5848
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان