در گفتگو با مهر عنوان شد:

اعتبار تامین سوخت هواپیماهای مسافربری كاهش پیدا كرد

اعتبار تامین سوخت هواپیماهای مسافربری كاهش پیدا كرد به گزارش فراز برج سخنگوی ستاد بودجه ۹۸ اظهار داشت: سوخت مربوط به هواپیماهای مسافربری كه در سال ۹۷، هزار و ۴۸۹ بوده، برای سال آینده، هزار و ۱۳۸ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.مژگان خانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد كم و كیف بودجه مربوط به بخش حمل و نقل و ترانزیت، تصریح كرد: اعتبار مربوط به فصل حمل و نقل كه ذیل امور اقتصادی بودجه قرار دارد، برای سال ۹۷ به میزان ۴۲۲ میلیارد تومان بود كه برای سال ۹۸ به میزان ۵۲۵ میلیارد تومان پیش بینی شده است.
سخنگوی ستاد بودجه ۹۸ اضافه كرد: به این ترتیب، اعتبارات هزینه ای بخش حمل و نقل با رشد ۲۴ درصدی مواجه شده است.
وی افزود: اعتبارات بخش تملك هم كه امسال ۷ هزار و ۲۲ میلیارد تومان بود، برای سال آینده، ۷ هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان رسیده كه رشد یك درصدی داشته است.
خانلو اظهار داشت: تمام فصول حمل و نقل كه دستگاه هایی همچون سازمان راهداری، سازمان هواشناسی، شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور را در بر می گیرد، در بخش عمرانی افزایشی بوده است.
سخنگوی ستاد بودجه ۹۸ خاطرنشان كرد: در كل بودجه مربوط به بخش حمل و نقل در سال آینده، رشد ۱۱ درصدی نسبت به سال ۹۷ دارد.
وی همینطور در ارتباط با رقم سوخت هواپیما، تصریح كرد: سوخت هوایی دو نوع است؛ سوخت ATK برای هواپیماهای مسافربری و سوخت JP۴ برای جنگنده و جت قوایی كشور است.
خانلو اضافه كرد: برای سال ۹۸، سوخت مسافربری هزار و ۱۳۸ میلیارد تومان و سوخت جنگنده هم ۸۳ میلیارد تومان به همراه عوارض و مالیات بر ارزش افزوده در اعتبارات هدفمندی در ردیف شماره یك منابع جدول شماره ۱۴ در نظر گرفته شده است.
سخنگوی ستاد بودجه ۹۸، اظهار داشت: اعتبار سوخت JP۴ در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ كه ۷۴ میلیارد تومان بوده، رشد ۱۴.۸ درصدی دارد.
وی اضافه كرد: اما سوخت مربوط به هواپیمای مسافربری كه در سال ۹۷، هزار و ۴۸۹ بوده است برای سال آینده با كاهش ۲۳.۵ درصدی مواجه شده است.
خانلو اظهار داشت: ازاین رو سال آینده هم همچون سنوات قبل، رقم مربوط به سوخت هواپیماها در بودجه پیش بینی شده است.

1397/10/14
15:14:34
5.0 از 5
4597
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان