سازمان هواپیمایی كشوری:

فروش بلیت های سیستمی به صورت چارتری ممنوع گردید، اخطار به ایرلاین ها

فروش بلیت های سیستمی به صورت چارتری ممنوع گردید، اخطار به ایرلاین ها فراز برج: سازمان هواپیمایی كشوری از ابلاغ بخشنامه اجبار شركت های هواپیمایی به فروش بلیت هواپیما به صورت سیستمی از اول بهمن ماه اطلاع داد.



به گزارش فراز برج به نقل از سازمان هواپیمایی كشوری، در جهت اجرای سیاست های ابلاغی در خصوص فروش بلیت پروازهای چارتری به صورت سیستمی و با عنایت به پایش بازار و بررسی های صورت گرفته قبل از این گاها شاهد فروش بلیت پروازهای برنامه ای به صورت چارتری بوده ایم كه این امر مغایر با بخشنامه های ابلاغی سازمان هواپیمایی كشوری است.
بر همین اساس سازمان هواپیمایی كشوری تمامی شركت های هواپیمایی را ملزم كرد از بهمن ماه جاری در كلیه مسیرها فروش خویش را به صورت سیستمی عرضه نموده و مقررات تغییر و ابطال را اعمال و در هنگام فروش بلیت به مسافران اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.
براساس این بخشنامه انجام پروازهای چارتری در چارچوب بسته های سفر و تركیب هتل و پرواز منحصرا در مسیرهای گردشگری با رعایت مقررات، مستلزم دریافت مجوز پرواز چارتری از سازمان خواهد بود.
بنا بر اعلام سازمان هواپیمایی كشوری، در صورت گزارش و مشاهده عدول از مقرات ابلاغی این سازمان جهت پیشگیری از تولید بی نظمی در فضای كسب و كار حمل و نقل هوایی و صیانت از حقوق مسافران در مورد عرضه مجوزهای جدید و یا تعدیل مجوز پروازهای قبلی شركت ها تجدید نظر خواهد نمود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد نمود.

1397/11/04
13:31:53
5.0 از 5
4463
تگهای خبر: پرواز , تولید , حمل و نقل , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان