مخالفت كمیسیون عمران مجلس با ساخت مسكن 30 متری

مخالفت كمیسیون عمران مجلس با ساخت مسكن 30 متری به گزارش فراز برج رئیس كمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: با وجود اظهارات گوناگون مسئولان وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسكن در كشور، اما دولت تابحال هیچ اقدامی برای تولید انبوه مسكن نكرده است.به گزارش فراز برج به نقل از خانه ملت، محمدرضا رضایی كوچی با اشاره به برنامه ریزی شهرداری تهران و وزارت راه و شهرسازی برای تولید مساكن ۳۰ متری در پایتخت، اظهار داشت: به نظر من این رویكرد دولت و شهرداری نتیجه بخش نخواهد بود، برای اینكه این نوع مسكن بیشتر به درد زندگی انفرادی می خورد.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: استراتژی تولید مساكن ۳۰ متری در تضاد با تشكیل خانواده در كشور است، معین نمی باشد كه این اقدامات وزارت راه و شهرسازی برای حل مشكل مسكن بوده یا دولت تنها به دنبال رفع تكلیف در حوزه مسكن می باشد.
رضایی كوچی اشاره كرد: برمبنای سیاست های جمعیتی، دولت و حكومت باید زمینه را برای تشكیل خانواده و فرزندآوری زوجین فراهم آورند، اما اساسا برنامه وزارت راه و شهرسازی برای تولید مساكن ۳۰ متری در پایتخت مغایر با این سیاست ها است و عملا این مساله افراد را به سمت تجردگرایی سوق می دهد.
این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار داشت: با وجود اظهارات گوناگون مسئولان وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسكن در كشور، اما متأسفانه دولت تابحال هیچ اقدامی برای تولید انبوه مسكن انجام نداده است.
وی افزود: به نظر من دولت با طرح موضوعاتی مانند تولید مسكن ۳۰ متری تنها به دنبال اقناع افكار عمومی جامعه است و در این خصوص به تبعات تولید این گونه مساكن نمی اندیشد.
رئیس كمیسیون عمران مجلس اشاره كرد: دولت و وزارت راه و شهرسازی بجای اجرای پروژه های غیركارشناسی باید در امتداد سیاست های توسعه ای كشور در حوزه مسكن حركت كنند.

1398/07/11
12:03:55
5.0 از 5
4725
تگهای خبر: پروژه , تولید , ساخت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان