سقف وام مسكن افزایش یافت

سقف وام مسكن افزایش یافت به گزارش فراز برج مدیرعامل بانك مسكن از موافقت بانك مركزی با افزایش سقف وام مسكن از محل اوراق تسهیلات اطلاع داد.


به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین به نقل از روابط عمومی بانك مسكن «ابوالقاسم رحیمی اناركی» به سیاست های این بانك برای رونق بخشیدن به بازار مسكن اشاره نمود و اظهار داشت: بانك برای تحرك بخشیدن به بازار خرید و فروش مسكن با افزایش قدمت ساختمان های مشمول دریافت تسهیلات مسكن از ۲۵ سال به ۳۰ سال ساخت موافقت نمود كه خوشبختانه آثار مثبت این سیاست در آمار ماه گذشته مشهود بوده و سبب افزایش چند درصدی تسهیلات پرداخت شده خرید مسكن شده است. رحیمی اناركی از پیشنهاد بانك مسكن برای افزایش سقف تسهیلات مسكن از محل اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات به بانك مركزی اطلاع داد و افزود: بانك پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسكن از محل اوراق را به بانك مركزی داده كه با نظر مساعد آن بانك همراه بوده است.
وی اظهار داشت: همینطور طرح بانك برای افزایش دوبرابری سقف تسهیلات جعاله مورد موافقت بانك مركزی واقع شده است و در آخرین جلسه هیات مدیره مصوب شد كه در مشاركت مدنی تا ۸۰ درصد هزینه باقیمانده اجرای پروژه از محل اوراق حق تقدم، تسهیلات ساخت مسكن پرداخت گردد كه این مورد می تواند به افزایش توان مالی سازندگان و رونق بخش مسكن منجر شود. رحیمی اناركی به نقش بانك مسكن دراجرای طرح اقدام ملی دولت پرداخت و اضافه كرد: بانك مسكن بعنوان بانك اصلی اجرای طرح اقدام ملی انتخاب شده و الان با عنایت به وضعیت فعلی منابع، پرداخت تسهیلات ۱۴۰ هزار و احد مسكونی را تقبل كرده است كه در صورت بهبود وضعیت جذب منابع، امكان افزایش این رقم برای بانك وجود دارد. ۲۲۳۲۲۳

1398/09/25
14:31:45
5.0 از 5
4627
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان