خانه های طرح مسكن ملی چگونه قیمت گذاری می شوند؟

خانه های طرح مسكن ملی چگونه قیمت گذاری می شوند؟ به گزارش فراز برج ایسنا به نقل از معاون وزیر راه و شهرسازی نوشت: باتوجه به این كه در پروژه های مشاركتی طرح اقدام ملی مسكن، سرمایه بخش خصوصی وارد كار می شود، بسیار كمك رسان است.


حبیب الله طاهرخانی درباب پروژه های طرح اقدام ملی اظهار داشت: " پروژه های طرح اقدام ملی در چارچوب مشاركت در تمامی شهرهای جدید همچون پردیس از سال قبل شروع شده و روند مناسبی را طی می كند. باتوجه به این كه در پروژه های مشاركتی سرمایه بخش خصوصی وارد كار می شود بسیار كمك رسان است. در چارچوب ثبت نام نیز تعهداتی كه به عهده شهرهای جدید گذاشته شده و تا كنون ۴۵ هزار نفر تایید شده اند پی گیری می نماییم. مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید، قیمت گذاری طرح اقدام ملی را در قالب شورای مسكن استانها عنوان نمود.
بگفته طاهرخانی، رقم هایی كه الان بعنوان قیمت واحدهای طرح اقدام ملی مسكن اعلام می شود ارقام اولیه است. باتوجه به شرایط پروژه ها، موقعیت شهرها و هزینه ای كه بابت آماده سازی و زیرساخت صورت می گیرد قیمت ها متفاوت خواهد بود. وی هم چنین درباره درآمد شركت عمران از محل فروش عرصه مسكن مهر اظهار داشت: از محل فروش عرصه در مجموعه شهرهای جدید حدود ۳۰۰ میلیارد تومان درآمد داشتیم كه تماما در بخش های زیربنایی و روبنایی سایت های مسكن مهر هزینه می شود. ۲۲۳۲۲۷


منبع:

1398/11/20
13:58:35
5.0 از 5
4082
تگهای خبر: پروژه , ساخت , سرمایه , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان