مقام مسئول در صنعت ریلی:

روزانه ۷ تا ۸ هزار بلیت قطار كنسل می شود

روزانه ۷ تا ۸ هزار بلیت قطار كنسل می شود فراز برج: عضو هیئت مدیره انجمن شركت های حمل و نقل ریلی اظهار داشت: همزمان با شیوع ویروس كرونا، روزانه ۷ تا ۸ هزار بلیت قطار كنسل و استرداد می شود.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمد رجبی با اشاره به اینكه مسافرانی كه پس از تاریخ ۳ اسفند مبادرت به خرید بلیت قطار كنند در صورت كنسلی جریمه از آنها دریافت نخواهد شد، اظهار داشت: مسافرانی كه قبل از تاریخ سوم اسفند ماه هم بلیت قطار خریداری نموده باشند، در صورت كنسلی و یا استرداد، بدون كسر جریمه، مبلغ بلیت آنها بازگردانده خواهد شد اما بازگرداندن مبلغ كسر شده به پس از ۱۶ فروردین سال آینده موكول شده است.
وی با اشاره به اینكه با شیوع ویروس كرونا میزان انصرافی های بلیت قطار به شكل چشم گیری افزایش یافته است، افزود: بیشتر از ۲۵ هزار بلیت همزمان با شیوع ویروس كرونا كنسل شده و روزانه ۷ تا ۸ هزار بلیت قطار كنسل و استرداد می شود.
مدیرعامل شركت حمل و نقل ریلی رجا تصریح كرد: تمامی شركت های حمل و نقل ریلی همچون شركت حمل و نقل رجا آماده همكاری با وزارت بهداشت است و با وجود آن كه خسارت های میلیاردی به این شركت ها وارد شده اما در صورت رفع شیوع ویروس كرونا این شركت ها اقدامات لازم را برای جا به جایی مسافران نوروزی انجام خواهند داد.
عضو هیئت مدیره انجمن شركت های حمل و نقل ریلی بیان نمود: با عنایت به افزایش كنسلی بلیت قطارها تعداد واگن های قطار هم كاهش یافته است اما برای جا به جایی مسافران با ادغام قطارها مسافرانی كه سفرهای ضروری دارند را جا به جا خواهیم كرد.
رجبی خاطرنشان كرد: برای جا به جایی مسافران در روزهای نوروز هیچ مشكل و یا كمبودی وجود ندارد و امیدواریم با رفع شیوع ویروس كرونا بتوانیم به حالت عادی بازگردیم.
وی با تاكید بر اینكه برای جبران خسارت ها به هیچ عنوان قیمت های بلیت قطار گران نخواهد شد، توضیح داد: روزانه تمامی واگن های قطار به صورت كامل با محلول های ضدعفونی كننده گندزدایی و ضد عفونی می شوند.
مدیرعامل رجا اظهار نمود: خوشبختانه سال جاری برای ایام نوروز تمامی كلاس قطارها ارتقا یافته و از لحاظ رعایت نظافت و بهداشت بر مبنای پروتكل های وزارت بهداشت قوانین بهداشتی رعایت می شود.
عضو هیئت مدیره انجمن شركت های حمل و نقل ریلی تصریح كرد: شركت های حمل و نقل ریلی اقدامات قابل توجهی برای نوسازی خیابان های خود در دستور كار قرار داده بودند و حدود ۵۰۰ دستگاه با به صورت كامل نوسازی شده است.


منبع:

1398/12/15
19:13:31
5.0 از 5
3660
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان