ارزان ترین زمین مسكونی در ایران متری چقدر قیمت دارد؟

ارزان ترین زمین مسكونی در ایران متری چقدر قیمت دارد؟ به گزارش فراز برج قیمت ارزان ترین زمین فروخته شده در كشور در تابستان سال جاری اعلام گردید.به گزارش خبرانلاین، برمبنای داده های مركز آمار ایران ارزان ترین زمین معامله شده در تابستان امسال در استان كهكیلویه و بویراحمد واقع شده است. هر چند در گزارش مركز امار به متراژ این زمین شهری اشاره ای نشده است اما قیمت آن ۶۳ هزار و ۴۰۰ تومان به ازای هر متر مربع اعلام شده است.

قیمت زمین شهری در این استان بطور كلی ارزان تر از سایر استان هاست. متوسط قیمت خرید و فروش زمین مسكونی شهری در تابسان امسال برمبنای اعلام مركز امار ایران برابر با ۳ میلیون و ۶۳۵ هزار تومان بوده است. لازم به توضیح است كه گران ترین زمین معامله شده در این استان نیز در قیاس با متوسط كشوری ارزان بوده است. گران ترین زمین معامله شده در استان كهكیلویه وبویراحمد ۵۵۵ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام گردید.
ارزان ترین زمین شهری مسكونی معامله شده در پاییز امسال ۸۷ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام گردید اما هنوز مركز آمار ایران اعلام نكرده است این زمین ارزان قیمت در كدام استان واقع شده است.
بر اساس این گزارش گران ترین زمین معامله شده در كشور نیز به استان تهران تعلق داشته است. قیمت گران ترین زمین معامله شده در كشور در تابستان امسال به ۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در هر متر مربع رسیده است.
۲۲۳۲۲۳

1398/12/23
23:58:34
5.0 از 5
3485
تگهای خبر: خرید و فروش , فروش , قیمت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان