از ساعتی قبل

ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسكن در ۹ استان شروع شد

ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسكن در ۹ استان شروع شد به گزارش فراز برج معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آغاز مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن در ۹ استان از ساعت ۱۰ بامداد امروز دوشنبه ۲۶ اسفند تا ساعت ۲۴ فردا اطلاع داد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، از ساعت ۱۰ بامداد امروز دوشنبه ۲۶ اسفند ثبت نام فاز دوم طرح اقدام ملی مسكن در ۴۳ شهر از ۹ استان شروع شد و تا ساعت ۲۴ فردا سه شنبه ۲۷ اسفند ادامه می یابد.
بنا بر اعلام معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، این ۴۳ شهر در ۹ استانِ یزد، آذربایجان غربی، زنجان، گلستان، قزوین، كرمان، فارس، خوزستان و خراسان رضوی قرار دارند.
بر اساس این گزارش، متقاضیان گروه پنجم ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در شهرهای دارای ظرفیت ثبت نام در استان های آذربایجان غربی، زنجان، گلستان، قزوین، كرمان، یزد، فارس، خوزستان و خراسان رضوی می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.
این معاونت اعلام نموده با عنایت به تمهیدات اندیشیده شده برای ثبت نام از راه پیامك، ضرورتی به حضور در كافی نت ها برای ثبت نام وجود ندارد.
بنابراین متقاضیان برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسكن، صرفاً می توانند به دو روشِ ثبت نام از راه سامانه طرح اقدام ملی مسكن به نشانی Tem.mrud.ir و یا سامانه پیامكی به سرشماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ اقدام نمایند.
معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی تصریح كرده است: جهت رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری از گسترش بیماری كرونا، آن دسته از متقاضیان استان های اعلام شده كه به هر علت امكان استفاده از كامپیوتر شخصی در منزل را ندارند می توانند از ساعت ۱۰ بامداد روز دوشنبه ۲۶ اسفند تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۲۷ اسفند از راه تلفن همراه شخصی خود و با ارسال پیامك كد ملی سرپرست خانوار را بدون هیچ حرف یا كلمه اضافه به شماره پیامكی ۳۰۰۰۷۳۶۴۰، نسبت به ثبت نام اولیه در طرح، اقدام نمایند.
تاكید می شود كه به پیامك هائی كه به جز كد ملی سرپرست خانوار، حاوی حرف یا كلمه دیگری باشند، ترتیب اثر داده نخواهند شد.
بدیهی است ثبت نام نهایی از متقاضیان كه از راه پیامك ثبت نام كرده اند، بعد از رفع بیماری كرونا و با اطلاع رسانی قبلی، از راه سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن به آدرس (tem.mrud.ir) صورت خواهد گرفت.
كلیه متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسكن می توانند در ظرف زمانی اعلام شده با رفتن به سامانه یا ارسال پیامك بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت نام كنند.
خاطرنشان می شود، افرادی كه در مرحله اول، ثبت نام كرده و بعنوان متقاضی اولیه پیامك احراز شرایط را دریافت كرده اند، چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خویش را در سامانه ثبت كرده باشند، می توانند در این مرحله ثبت نام كنند.
متقاضیانی كه نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض كرده اند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، در فرآیند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن قرار می گیرند.
اسامی شهرهایی كه سامانه، امكان ثبت نام را برای متقاضیان باز كرده است
اسامی شهرهای گروه پنجم مرحله دوم طرح اقدام ملی مسكن در استان های یزد، آذربایجان غربی، گلستان، زنجان، كرمان، قزوین، فارس، خراسان رضوی و خوزستان بدین شرح اعلام شده است:
استان یزد: شهرهای نیر، ندوشن، خضرآباد
آذربایجان غربی: شهرهای شوط، ماكو، بازرگان، پلدشت
گلستان: شهرهای مینودشت، بندرگز، جلین، گمیش تپه
استان زنجان: شهرهای ابهر، آب بر، خدابنده
استان كرمان: شهرهای كرمان، رفسنجان، بردسیر، ارزوئیه، محی آباد، كوهبنان، انار
استان قزوین: شهر محمدیه
فارس: شهرهای كارزین، قیر، مرودشت، صفاشهر، كوار، حاجی آباد، فراشبند، آباده، طشك
خراسان رضوی: شهرهای قوچان، فریمان، بجستان
خوزستان: شهرهای بندر ماهشهر، ایذه، بهبهان، شوش، شاوور، لالی، هفتگل، باغمك، رامشیر


منبع:

1398/12/26
21:34:19
5.0 از 5
3266
تگهای خبر: بندر , ساخت , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان