معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد:

اطلاعات سامانه املاك و اسكان تكمیل می شود

اطلاعات سامانه املاك و اسكان تكمیل می شود به گزارش فراز برج معاون و زیر راه و شهرسازی، از تكمیل اطلاعات سامانه املاك و اسكان بعد از حل بحران كرونا آگاهی داد و اظهار داشت: سازمان های نظام مهندسی مكلف به حمایت ویژه از اعضای عضو بزرگترین NGO كشور هستند.


به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی درباب آخرین وضعیت تكمیل اطلاعات سامانه املاك و اسكان كه بهمن ماه ۹۸ رونمایی گردید، اعلام نمود: مكاتبات لازم با دستگاه های و سازمان ها و مراجع دولتی همچون سازمان ثبت و اسناد كشور، امورمالیاتی، شهرداری ها، وزارت صمت و... و همین طور دستگاه های خدماتی همچون آب، برق، گاز و مخابرات انجام شده است.
معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اشاره كرد: تا پیش از شیوع گسترده كرونا جلسات گوناگون در این خصوص انجام شد كه امكانات ادامه جلسات بمنظور حفظ بهداشت عمومی مقدر نشد.
وی توضیح داد: بعد از حل بحران كرونا، جلسات با سازمان ها و دستگاه های دولتی برای تكمیل اطلاعات سامانه املاك و اسكان برای رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه خواهد یافت.
محمودزاده همین طور در پاسخ به این پرسش كه مكاتبه با سازمان نظام مهندسی ساختمان و تشكیل ستاد بحران كرونا در سازمان های نظام مهندسی ساختمان كشور و استانها به چه منظوری انجام شده است؟، اظهار داشت: مكاتبه با رئیس سازمان نظام مهندسی كشور بمنظور حمایت حداكثری از جامعه مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی ساختمان انجام شده است.
وی اشاره كرد: برنامه ریزی شده تا حمایت حداكثری از جامعه مهندسان تحت پوشش سازمان نظام مهندسی ساختمان صورت گیرد و مسائل مختلف مهندسان عضو همچون مشاوره، اطلاع رسانی و مسائل درمانی در حد توان و با كیفیت برای بزرگترین NGO كشور صورت گیرد.
محمودزاده حمایت حداكثری از جامعه مهندسان عضو سازمان های نظام مهندسی ساختمان را وظیفه ای اجتماعی از طرف سازمان عنوان نمود.


منبع:

1399/01/02
14:55:28
5.0 از 5
3794
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , ساخت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان