پالایش متقاضیان اینترنتی مسكن ملی شروع شد

پالایش متقاضیان اینترنتی مسكن ملی شروع شد به گزارش فراز برج بر مبنای اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، بررسی شرایط متقاضیانی كه از راه اینترنت مبادرت به ثبت نام در مسكن ملی كرده اند شروع شده و متقاضیان پیامكی پس از فروكش كردن بحران كرونا پالایش می شوند.


به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، فرآیند بررسی شروط متقاضیانی كه به صورت ثبت نام اینترنتی در سامانه مبادرت به نام نویسی كرده بودند شروع شده است. متاهل یا زن سرپرست خانوار بودن، عدم استفاده از زمین یا ملك دولتی از آغاز انقلاب تاكنون، عدم مالكیت واحد مسكونی از سال ۱۳۸۴ تا كنون سكونت حداقل پنج سال در شهر مورد تقاضا همچون شرایط ثبت نام بوده كه بر همین مبنا متقاضیان تایید یا رد می شوند. هنوز زمان اعلام قطعی پذیرفته شدگان معلوم نیست اما پیش از این محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی به ایسنا گفته بود كه این زمان حدود ۴۵ روز طول می كشد.
از جانب دیگر شرایط كسانی كه از راه پیامك نام نویسی كرده اند پس از فروكش كردن بیماری كرونا مورد بررسی قرار می گیرد. محمودزاده در این خصوص گفته است ۵۴۲ هزار و ۴۰۹ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن از راه سامانه اینترنتی و ۸۱۹ هزار و ۷۳۹ نفر از راه پیامك ثبت نام كردند كه كار پالایش یك گروه از آنها شروع شده است. معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: پالایش افرادی كه از راه سامانه ثبت نام كردند به این علت كه اطلاعات آنها در سامانه بارگذاری شده در حال انجام می باشد. افرادی كه از راه پیامك ثبت نام كردند پس از بهبود وضعیت بهداشتی و رفع بحران كرونا، فراخوان می شوند تا اطلاعات لازم را بارگذاری كنند و بعد از آن پالایش اطلاعات آن عده هم صورت خواهد گرفت. معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: با عادی شدن شرایط بهداشتی جامعه، بلافاصله تكمیل ثبت نام متقاضیان پیامكی و پالایش آنها انجام و نتایج قطعی ثبت نام شدگان طرح اقدام ملی مسكن اعلام خواهد شد. ۲۲۳۲۲۵

1399/01/17
16:04:19
5.0 از 5
3658
تگهای خبر: اینترنت , ساخت , شهرسازی , مالك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان