مدیركل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان:

آسفالت جاده های منتهی به دو مرز شلمچه و چذابه در حال انجام می باشد

آسفالت جاده های منتهی به دو مرز شلمچه و چذابه در حال انجام می باشد به گزارش فراز برج مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان اظهار داشت: آسفالت جاده های منتهی به دو مرز بین المللی شلمچه و چذابه در استان خوزستان با اعتبار بیش از 971 میلیارد ریال در حال انجام می باشد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، عباس بهرامی نیا پس از ظهر دوشنبه در نشست شورای اربعین حسینی (ع) استان خوزستان، اظهار نمود: آسفالت منتهی به دو مرز بین المللی شلمچه و چذابه در استان خوزستان با اعتباری بیش از ۹۷۱ میلیارد ریال در حال انجام می باشد.
وی اضافه کرد: پروژه اهواز، سوسنگرد و چذابه ۲۰ کیلومتر است که حالا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و دیگر مسیرها نیز فعال می باشند و طبق برنامه ریزی و تقویم زمان بندی به پایان می رسند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان با اشاره به اینکه انتظار داریم تمامی محورها به سمت ۴ مسیر ورودی استان آمادگی تردد حجم عظیم زوار را داشته باشند، بیان کرد: حالا ۱۸ اکیپ لکه گیری و رو کش آسفالت با مبلغی بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان فعال می باشند.
بهرامی اشاره کرد: در زمینه مباحث ایمنی مانند نسب تابلوها، خط کشی، تابلو اطلاعات، روشنایی و… نیز در حال انجام می باشد.
وی با اعلان اینکه در سال های اخیر در این مسیرها کارهای بسیاری انجام شده است، عنوان کرد: تمامی این کارهای انجام شده از بودجه ملی بوده است اما هم اکنون به سبب مضیقه بودجه ای نیازمند کمک های استانی هستیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان اشاره کرد: درباب اجرای پروژه های ایمنی جاده ای ۲۵ میلیارد تومان بدهی به پیمانکاران را داریم.
بهرامی نیا اظهار داشت: بیش از ۸۰ درصد علایم، تابلوها، دیواره ها، نیوجرسی و دیگر پروژه هایی که برای ایمنی در این جاده ها انجام شده دزدیده شده اند و امسال باید این پروژه ها را انجام دهیم.


منبع:

1399/04/31
14:03:32
5.0 از 5
2466
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان