داوطلب ریاست هیئت فوتبال هرمزگان:

پشتوانه سیاسی ندارم

پشتوانه سیاسی ندارم هرمزگان داوطلب ریاست هیئت فوتبال هرمزگان اظهار داشت: اینكه هیچ پشتوانه سیاسی ندارم و با توكل بر خدا به این عرصه ورود كرده ام.فرامرز عیانی در گفت و گو با ایسنا، درباب انگیزه اش از ثبت نام در انتخابات هیئت فوتبال هرمزگان، اضافه کرد: بیشتر دوست داشتم به هم نسلی هایم این اعتماد و انگیزه را بدهم که جرئت حضور در میدان های بزرگ مسئولیت را داشته باشند.

وی با اعلان اینکه خیلی از خاک خوردگان ورزش هستند که با مدارج علمی و مدیریتی بالا می توانند در مسئولیت های بزرگ ورزش استان قرار بگیرند، اشاره کرد: این توان و انگیزه را در خود می بینم که در عرصه فوتبال استان توان برداشتن گام های بزرگی را دارا هستم.

عیانی با اشاره به اینکه امیدوارم بعد از اعلام فهرست تأئید صلاحیت شدگان بتوانم با رایزنی نظر اعتماد اعضای مجمع را کسب کنم، افزود: تا اختتام انتخابات خواهم بود و به نفع هیچکس کنار نمی کشم و خواهم ماند و رقابت خواهم کرد.

داوطلب ریاست هیئت فوتبال هرمزگان با اعلان اینکه هیچ پشتوانه سیاسی ندارم و با توکل بر خدا به این عرصه ورود کرده ام، اظهار نمود: محسن حاجی پور و لوئیزا بصیران را بعنوان نواب رئیس به مجمع پیشنهاد داده ام.

به گزارش فراز برج به نقل از ایسنا، در آخر زمان یک هفته ای تعیین شده برای ثبت نام داوطلبین، عباس امینی زاده(رئیس فعلی هیئت فوتبال)، قاسم رنجبریان(دبیر سابق هیئت فوتبال)، عبدالمجید دبیبده(رئیس سابق هیئت فوتبال)، اسماعیل بواشه(عضو فعلی شورای شهر بندرعباس)، مهدی دسینه(رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم) و فرامرز عیانی(پیشکسوت و مربی فوتبال هرمزگان) شش نفری هستند که مبادرت به نام نویسی کردند.
1399/05/27
22:13:17
5.0 از 5
1804
تگهای خبر: بندر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان