نماینده شرق هرمزگان در مجلس:

هیچگونه تغییری در جغرافیای هرمزگان را نمی پذیریم

هیچگونه تغییری در جغرافیای هرمزگان را نمی پذیریم به گزارش فراز برج هرمزگان نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهار نظر اخیر یكی از نمایندگان استان فارس در خصوص الحاق بخش هایی از هرمزگان به فارس، اظهار داشت: از یكپارچگی و تمامیت ارضی هرمزگان با تمام وجود دفاع خواهیم كرد و قطع به یقین اجازه نخواهیم داد این اتفاق صورت گیرد و مطمئنا نمی گذاریم هیچ مقام مسئولی چنین اجحافی در حق هرمزگان انجام دهد.حسین رئیسی در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: بتازگی یکی از نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی اظهار نظری راجع به الحاق روستاهایی از هرمزگان به استان فارس داشته اند که نمی دانیم انگیزه آقایان از این کار چیست که هرچند وقت یکبار به این مسئله دامن می زنند و نگرانی ها و دغدغه هایی را برای مردم هرمزگان ایجاد می کنند.

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: کسانی که این مساله را دنبال می کنند و در تبلیغات انتخاباتی خود این وعده را به مردم داده اند طبق کدام قانون و مقرراتی به خود حق می دهند که از جیب خلیفه بذل و بخشش کنند و تکه ای از استان دیگر را با تشخیص و نظر خودشان به استان دیگر و کنند.

وی، اظهار نمود: از یکپارچگی و تمامیت ارضی هرمزگان با تمام وجود دفاع خواهیم کرد و قطع به یقین اجازه نخواهیم داد این اتفاق صورت گیرد و مطمئنا نمی گذاریم هیچ مقام مسئولی چنین اجحافی در حق هرمزگان انجام دهد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اگر سرمایه گذارانی از دیگر استانها و حتی استان فارس تمایل به سرمایه گذاری در سواحل هرمزگان را دارند طبق قانون و مقررات هیچ محدودیتی برای فعالیت آنها وجود ندارد و راه برای آنان باز است.

رئیسی، اشاره کرد: مالکیت این مناطق از قدیم الایام همیشه برای استان هرمزگان بوده و خواهد بود و هیچگونه تغییری در جغرافیای هرمزگان را نمی پذیریم.

به گزارش فراز برج به نقل از ایسنا، روزهای گذشته یکی از نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی در نشستی خبری دسترسی فارس به دریا بوسیله الحاق قسمتی از هرمزگان به این استان را از مسائل مهم منطقه دانسته و گفته این مهم را با جدیت پیگیری می کنم که به سرانجام برسد.

منبع:

1399/06/14
11:01:24
5.0 از 5
2049
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان