با توجه به افزایش شدید قیمت ها؛

وزیر راه به بانك مركزی پیشنهاد افزایش سقف وام مسكن داد

وزیر راه به بانك مركزی پیشنهاد افزایش سقف وام مسكن داد به گزارش فراز برج وزیر راه و شهرسازی از عرضه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسكن به بانك مركزی اطلاع داده است.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با روزنامه ایران از عرضه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن به بانک مرکزی اطلاع داده است.
وی اضافه کرد: ما پیشنهادی برای افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن عرضه کرده ایم. البته بسته تأمین مالی آن باید توسط بانک مرکزی تدوین و عرضه شود؛ تا این بانک نظر خویش را اعلام نکند، نمی توانیم در مورد افزایش تسهیلات تصمیم گیری نماییم. افزایش تسهیلات مسکن به این بستگی دارد که آیا بانک مرکزی می تواند منابع آنرا تأمین کند یا خیر.
وزیر راه و شهرسازی در مورد آخرین وضعیت مسکن مهر هم تصریح کرد: ۶۰ تا ۷۰ هزار واحد مسکن مهر در حال تکمیل است که با واگذاری آن پرونده مسکن مهر تا آخر سال جاری بسته می شود.
به گفته اسلامی، مجموع مسکن مهر که در دولت های نهم و دهم شروع شد، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بود که تا شروع دولت یازدهم، ۷۰۰ هزار واحد مسکن مهر به مردم تحویل شده بود.
وی تاکید کرد: هم اکنون عدد تحویلی به ۲ میلیون و ۳۰ هزار واحد رسیده است. در واقع تاکنون، یک میلیون و ۳۳۰ هزار مسکن مهر در دولت های یازدهم و دوازدهم تکمیل و واگذار شده است.


منبع:

1399/07/15
11:54:51
5.0 از 5
1596
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان