پژوهشكده زیست شناسی و بوم شناسی خلیج فارس

پژوهشكده زیست شناسی و بوم شناسی خلیج فارس به گزارش فراز برج پژوهشكده زیست فناوری و بوم شناسی خلیج فارس به صورت ویدئو كنفرانس با حضور نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس راه اندازی شد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور به صورت ویدیو کنفرانس در آیین این افتتاحیه با اشاره به اینکه استان هرمزگان پتانسیل بسیار خوبی دارد و اکونومی خلیج فارس بعنوان یک منبع عمده در کشور می باشد، اظهار داشت: افتتاح این پژوهشکده قدم اول است و باید توسعه آن تدوام یابد و از زحمات دکتر خیری رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان، خانم دکتر عیدی و دکتر فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان و از همراهی نمایندگان مجلس تقدیر و تشکر نمود.
زمانی ابراز امیدواری کرد: با آغاز به کار این پژوهشکده جهش تولید علم، کسب ثروت، درآمد زایی و اشتغال زایی خوبی رقم خواهد خورد.
در ادامه دکتر مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی ضمن اشاره به اینکه گذشتگان در حوزه زیست محیطی و این میراث گرانبها خوب حفظ کردند متاسفانه هم اکنون با این وضعیت آب شیرین کن ها و صید ترال و کف روبی ها ما چه مسئولیتی داریم عنوان کرد: آیا این کار یک فعالیت علمی خوبی است یا باید یک تجدید نظری در اینخصوص داشته باشیم.
همچنین در ادامه دکتر منصور آرامی دیگر نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه دانشگاهها با جامعه ارتباط برقرار می کنند و توجه خاصی به مسئولیت های اجتماعی و بنگاههای علمی و اقتصادی دارند، اظهار داشت: اساسا با این حرکت ها شاهد رشد و پیشرفت و توسعه خوبی خواهیم بود و دانشگاهها در این حوزه مسئولیت دوچندانی دارد.
در ادامه کریمی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور ضمن اشاره به اینکه این پژوهشکده می تواند ظرفیت منطقه هرمزگان را به ملی و فراملی منعکس کند، اضافه کرد: هرمزگان در حوزه دریا محور و تجارت ظرفیت بالایی دارد و سبب نوید بخش و شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.
در آخر خانم عیدی رئییس پژوهشکده هم اظهار داشت: این پژوهشکده با هدف کمک به رفع نیازهای علمی و پژوهشی و آموزشی در حوزه های مختلف و به دنبال اجرای طرح های مشترک ملی و بین المللی است.
گفتنی است پس از آخر مراسم پژوهشکده زیست شناسی و بوم شناسی خلیج فارس افتتاح گردید و احکام که توسط دکتر زمانی ریاست عالیه دانشگاه صادر شده بود به اعضا اهدا شد.


1399/08/23
13:02:52
5.0 از 5
1320
تگهای خبر: آموزش , اشتغال , اقتصاد , بندر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان