عرضه كننده برنج خارج از شبكه در هرمزگان نقره داغ شد

عرضه كننده برنج خارج از شبكه در هرمزگان نقره داغ شد هرمزگان معاون نظارت، بازرسی و پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان از تشکیل پرونده 117 میلیارد ریالی عرضه خارج از شبکه برنج هندی GTC در استان هرمزگان آگاهی داد.عبدالرضا پیروی منش در تشریح این خبر، اضافه کرد: بازرسان این سازمان به دنبال وصول گزارشی در خصوص عرضه و توزیع برنج هندی GTC در دستور کار قرار دادند.

وی اظهار نمود: بعد از بازرسی کارشناسان این سازمان محرز شد برنج های مذکور در سامانه جامع انبارها ثبت نشده است و همین طور مربوط به یکی از شهرهای استان است که در بندرعباس دپو و بفروش می رسید.

معاون نظارت، بازرسی و پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان همین طور اظهار نمود: به دنبال بازرسی از یک واحد مرغداری در شهرستان بندرعباس توسط بازرسان این سازمان و اداره کل دامپزشکی مشخص گردید این واحد ۱۰ هزار قطعه مرغ زنده به میزان ۱۵ هزار کیلوگرم عرضه خارج از شبکه داشته است.

وی عنوان کرد: باتوجه به گزارش تایید اداره کل دامپزشکی استان و محرز شدن تخلف این واحد مرغداری بازرسان این سازمان پرونده تخلف به ارزش ریالی بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

پیروی منش در آخر تصریح کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی شامل کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستان ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و موارد تخلف را گزارش کنند.
1399/09/26
13:33:28
5.0 از 5
1212
تگهای خبر: بندر , صنعت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان