۱۸۶ هزار متقاضی مسكن ملی افتتاح حساب كردند

۱۸۶ هزار متقاضی مسكن ملی افتتاح حساب كردند عضو هیئت عامل بانک تخصصی بخش مسکن، از افتتاح حساب 185 هزار و 839 متقاضی مسکن ملی در بانک مسکن آگاهی داد.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد حسن علمداری، معاون امور اعتباری بانک تخصصی بخش مسکن با بیان اینکه ۱۸۵ هزار و ۸۳۹ نفر در این بانک برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن افتتاح حساب کردند از واریز رقمی حدود ۵ هزار و ۳۷۴ میلیارد تومان از وجوه متقاضیان به حساب بانک و تزریق رقمی معادل ۳۲۶ میلیارد تومان به اجرای پروژه های طرح، آگاهی داد.
وی، تازه ترین وضعیت واریز وجه به حساب طرح اقدام ملی مسکن را اعلام نمود و اظهار داشت: تا حالا تعداد ۱۸۵ هزار و ۸۳۹ نفر برای طرح اقدام ملی مسکن افتتاح حساب کرده اند که از این تعداد ۱۲۸ هزار و ۴۹۵ نفر واریز اولیه وجوه خود برای اجرای طرح اقدام ملی انجام داده اند.
عضو هیئت عامل بانک، مبلغ واریز شده به حساب طرح اقدام ملی مسکن را معادل ۵۳۷۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان برشمرد و اضافه کرد: تا حالا از میزان پرداختی مبالغ متقاضیان به طرح اقدام ملی مسکن معادل ۳۲۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برداشت و به پروژه ها تزریق شده است.
معاون مدیرعامل بانک در امور اعتباری درباب تعداد پروژه های معرفی شده به بانک، توضیح داد: ۳۰۴ پروژه در قالب ۲۴ هزار و ۹۹ واحد به بانک عرضه شدند که برمبنای تازه ترین آمار، تا حالا ۷۵ پروژه در قالب ۷ هزار و ۷۷۶ واحد به دفترخانه ارسال شدند و با آنها انعقاد قرارداد شده است.
گفتنی است، طرح اقدام ملی مسکن راه اندازی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را در برنامه قرار داده است که از این مقدار، ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید، ۱۰۰ هزار واحد توسط بنیاد مسکن در شهرهای کوچک و ۱۰۰ هزار واحد در قالب بازآفرینی در بافت های فرسوده، عملیاتی و اجرائی می شود.

1399/10/18
00:00:18
0.0 از 5
1075
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان