مهر خبر می دهد؛

بروز مشكل درسامانه طرح ملی مسكن

بروز مشكل درسامانه طرح ملی مسكن به گزارش فراز برج برخی متقاضیان می گویند سامانه طرح اقدام ملی مسکن برای برخی از کاربران مشکلاتی بوجود آورده است.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، ثبت نام دور سوم طرح اقدام ملی مسکن از ساعت ۱۰ بامداد روز پنج شنبه ۱۸ دیماه در سامانه tem.mrud.ir شروع شد.
در ساعات آغازین ثبت نام، در همان روز، خیلی از کاربران از ناکارآمدی سامانه گلایه مند بودند و این مشکل تا عصر روز پنج شنبه ادامه داشت؛ اما به تدریج و با کاهش تعداد رجوع کاربران به سامانه، از حجم ایرادات آن کاسته شد.

با این حال علیرغم گذشت ۳ روز از آغاز ثبت نام سومین دور طرح اقدام ملی مسکن، برخی ایرادات ثبت نام همچنان در سامانه به چشم می خورد.
برخی کاربران در تماس با خبرنگار مهر اعلام نمودند که بعد از وارد کردن کد ملی فرد متقاضی، در حالیکه باید اطلاعات خویش را مشاهده کنند، با اطلاعات ثبت نامی یک متقاضی دیگر مواجه می شوند.
این اتفاق در سامانه به کرات رخ داده و سبب شده تا افراد زیادی بتوانند به مشخصات هویتی و محرمانه افراد دسترسی یابند که زمینه سوءاستفاده برای افراد سودجو را فراهم نموده است.
مشخص نیست چه کسی مسئول بررسی این اشتباه وزارت راه و شهرسازی و تهدید حریم خصوصی افراد است.
در حال حاضر وزارت راه و شهرسازی برای رفع این مشکل، اتصال مشخصات سجلّی اشخاص به سامانه را لغو کرده و از متقاضیانِ ثبت نام در این طرح، درخواست می کند تا مشخصات هویتی خویش را به صورت دستی در سامانه وارد کنند.
اتفاقی که سبب می شود تا بار دیگر پالایش متقاضیان با کُندی رو به رو شود.
به خصوص که در دو مرحله قبلیِ ثبت نام ها، حدود یک سال دوره زمانی ثبت نام و غربالگری ثبت نام کنندگان به طول انجامید و از زمستان سال قبل تا کنون همچنان ادارات کل راه و شهرسازی در مرحله تخصیص زمین به افراد واجد شرایط قرار دارند.

1399/10/22
15:12:26
0.0 از 5
1315
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان