جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال فردا یك طرفه است

جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال فردا یك طرفه است فراز برج: مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های تردد در جاده های شمالی را برای تعطیلات ابتدای هفته، اعلام نمود.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، مرکز مدیریت راه های کشور، محدودیت های ترافیکی را از شنبه ۲۷ دی ماه تا دوشنبه ۲۹ دی ماه ۹۹؛ اعلام نمود.
۱. موتورسیکلت
تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ دوشنبه ۲۹ دی ماه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.
تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
۲. سواری
محور کندوان
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ دوشنبه ۲۹ دی ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با بیان مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵: ۰۰ یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ دوشنبه ۲۹ دی ماه از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.
محور هراز
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز بعد (دوشنبه ۲۹ دی ماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با بیان مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامدادان روزهای پس از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.
۳. نقلیه سنگین (به استثنا حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی)
محور کندوان
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.
محور هراز
تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع می باشد.
تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روزهای شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامدادان روزهای پس از محور هراز ممنوع می باشد.
اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها، «کأن لم یکن» تلقی می گردد.
محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر
تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ یکشنبه ۲۸ دی ماه از مسیر شمال به جنوب در محور فوق ممنوع می باشد.


منبع:

1399/10/28
15:20:34
0.0 از 5
1042
تگهای خبر: آزادراه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان