اعلام قیمت مسكن در گران ترین منطقه تهران

اعلام قیمت مسكن در گران ترین منطقه تهران فراز برج: قیمت مسکن در گران‎ترین منطقه تهران 5 برای بر قیمت مسکن رد ارزان‎ترین منطقه تهران است.به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، برمبنای آخرین آمار ارائه شده از طرف بانک مرکزی، در بین مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بیشترین متوسط قیمت هر متر خانه حدود ۶۰ میلیون تومان در منطقه یک و کمترین آن با حدود ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان در منطقه ۱۸ بوده است.
بر این اساس متوسط قیمت مسکن در منطقه یک با افزایش ۹۹ درصدی و در منطقه ۱۸ با افزایش ۸۶.۱ درصدی در دی ماه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال قبل روبرو بوده است.
بانک مرکزی گزارش بازار مسکن در دی ماه امسال را منتشر نمود که نشان میدهد متوسط قیمت مسکن در دی ماه امسال نسبت به دی پارینه رشد ۹۸.۳ درصدی داشته است.
به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، گزارش تحولات بازار مسکن در شهر تهران که از طرف بانک مرکزی پخش شده، بیان کننده این است که در دی امسال متوسط قیمت خرید و فروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده بوسیله بنگاه های معاملات ملکی تهران ۲۷ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان بوده که نسبت به ماه قبل ۱.۸ درصد افزایش دارد.
مشروح گزارش بانک رمکزی درباره بازار مسکن تهران را اینجا بخوانید.
۲۲۳۲۲۳منبع:

1399/11/26
11:54:46
0.0 از 5
982
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان