معاون سازمان بنادر خبر داد

تصویب مطالعات طرح جامع بنادر تجاری

تصویب مطالعات طرح جامع بنادر تجاری معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی از تدوین ابلاغ و اجرای شیوه نامه هدایت و نظارت پروژه های تجهیزاتی و اتمام و تصویب مطالعات طرح جامع بنادر تجاری آگاهی داد.به گزارش فراز برج به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، محمدرضا اله یار در تشریح اقدامات شاخص معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان از راهبری بیش از ۳۷۶ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۱۹.۳۰۰ میلیارد ریال امسال آگاهی داد.
وی اظهار داشت: پیشرفت بیش از ۸۰ درصدی و ارتقای سامانه های اعلام و اطفای حریق بنادر تجاری و بنادر کوچک از اقداماتی است که در سال ۹۹ دنبال شده است.
وی اضافه کرد: ستاندن گواهینامه استاندارد مدیریت مصرف انرژی ایزو ۵۰۰۰۱ در بنادر انزلی، امام خمینی (ره)، شهید رجایی، نوشهر و امیرآباد، از کارهای مهمی است که امسال انجام شده است.
عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی درباب اقدامات انجام شده در بخش تجهیزات با اشاره به تدوین ابلاغ و اجرای شیوه نامه هدایت و نظارت پروژه های تجهیزاتی، گفت: تحویل یک فروند بارج مقابله با آلودگی، خارج سازی مغروقه اس ال- استار، حویل شناور دریاپاک۱ و تکمیل آغاز به حمل لایروب های هاپرساکشن ۴۰۰۰ متر مکعبی تا آخر سال، از اهم اقدامات تجهیزاتی به شمار می آید.
وی درباره رویکردها و کارهای انجام شده توسعه ای در حوزه سواحل و بنادر از اتمام و تصویب مطالعات طرح جامع بنادر تجاری ۱۱ بندر اصلی آگاهی داد و اضافه کرد: اتمام طرح تدقیق مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی بوشهر، شروع مطالعات سیستان و بلوچستان، تکمیل پروژه پایش و شبیه سازی سواحل خوزستان و همین طور انجام هیدروگرافی ۵۰ بندر اصلی و فرعی و منطقه از دیگر کارهای است که در بخش سواحل و بنادر انجام شده است.
اله یار درباب اقدامات انجام شده در بخش گردشگری دریایی از بازسازی ترمینال مسافری آبادان، بهسازی بازوی غربی موج شکن بندر انزلی و اجرای ۵۰ درصدی طرح توسعه بندر مسافری چمخاله آگاهی داد.
معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر درباره طرح توسعه سواحل مکران، به تکمیل فاز اول طرح توسعه شهید بهشتی چابهار، شروع عملیات اجرائی راه اندازی سیلوی ۱۰۰ هزار تنی غلات و شروع عملیات راه اندازی کریدور لجستیکی بندر شهید بهشتی چابهار اشاره نمود.

1399/12/05
23:55:19
0.0 از 5
1339
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان