مدیرعامل شركت فرودگاه ها:

نظارتهای كرونائی فرودگاهها تشدید شد

نظارتهای كرونائی فرودگاهها تشدید شد فراز برج: مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از تشدید نظارت های بهداشتی به دستور ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری در فرودگاه های کشور آگاهی داد.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیاوش امیرمکری با اشاره به شیوع ویروس کرونای انگلیسی در جهان و اینکه در نتیجه شیوع این ویروس، موج چهارم کرونا به پا خاسته است، اظهار نمود: حالا در تمامی فرودگاه های خصوصاً فرودگاه های بین المللی کشور، پروتکلهای جدید به همراه کنترل و غربالگری بیشتر در حال انجام می باشد.
وی اظهار داشت: هم اکنون، علاوه بر تستی که پیش از پرواز از مسافران گرفته می شود و مسافران ملزم به ارائه آن هستند، همین طور مسافرانی که بوسیله پروازهای خارجی به فرودگاه های کشور می آیند، به ویژه از مناطقی که درگیر کرونای انگلیسی هستند، تست مجدد دیگری در فرودگاه های بین المللی از آنها انجام می شود و تا اعلام نتیجه تست، تحت کنترل و نظارت باقی می مانند.
امیرمکری عنوان کرد: مسافرانی که نتیجه تست آنها مثبت باشد به مراکز بهداشتی معرفی شده و آن دسته از افرادی که تست منفی داشته باشند، اجازه خروج از فرودگاه را خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با یادآوری از شعار ACI در خصوص "تجربه سفر سلامت" که در صنعت حمل و نقل هوایی جهان بر آن تاکید شده است، اشاره کرد: حالا این شعار و اهدافی که برای آن تعریف شده، به دقت در فرودگاه های کشور رعایت می شوند.
وی اظهار داشت: هم اکنون نظارت ها و دقت ها بر اجرای پروتکلهای بهداشتی در سفرهای داخلی به صورت سختگیرانه اعمال می شوند تا از این طریق آن امنیت کامل سلامت برای مسافران هوایی برقرار شود.
امیرمکری تاکید کرد: حالا مسافران هوایی در زمان خرید بلیت، زمان ورود به فرودگاه و هم در زمان سوار شدن به هواپیما با انجام تست کرونا غربالگری می شوند. همین طور در تمامی فرودگاه ها طرح فاصله گذاری انجام شده و تمامی محوطه های فرودگاه ها ضدعفونی می شوند. ضمن اینکه ایرلاین ها نیز ملزم به رعایت استفاده از ۶۰ درصد از ظرفیت هواپیماهای خود هستند.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اشاره کرد: الان مطابق مصوبات ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری بمنظور حفظ سلامت مسافران هوایی، نظارت بر اجرای پروتکلهای بهداشتی تشدید شده است.
وی اظهار داشت: امیدواریم که با تداوم و اجرای دقیق پروتکلهای بهداشتی، هر چه سریع تر شاهد بازگشت رونق به صنعت حمل و نقل هوایی همچون گذشته باشیم.


منبع:

1399/12/17
13:31:48
0.0 از 5
989
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان