وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد؛

التماس به مسافران پرواز آبادان- مشهد برای سوار نشدن به هواپیما

التماس به مسافران پرواز آبادان- مشهد برای سوار نشدن به هواپیما فراز برج: وزیر راه ضمن اشاره به ماجرای پرواز آبادان-مشهد اظهار داشت: در فرودگاه به مسافران التماس کردند که سوار نشوند اما تعداد کمی این مورد را پذیرفتند، ازاین رو پرواز با ۸۰ درصد ظرفیت انجام شد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمد اسلامی بامداد امروز در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه یک هزار واحدی واوان با مسئولیت بنیاد مسکن در جمع خبرنگاران درباره پرواز آبادان- مشهد که روزجمعه ۲۰ فروردین انجام شد هم عنوان کرد: خانمی که فیلم گرفته بود می گفت صندلی ها پر است در حالیکه هواپیما با ۱۲ صندلی خالی پرواز کرد و قرار بود با ایرباس ۳۲۰ این پرواز صورت گیرد اما هواپیمای RG به علت نقص فنی ایرباس جایگزین شد.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در فرودگاه هم به مسافران التماس می کنند که سوار نشوند اما متأسفانه تعداد کمی این مورد را می پذیرند و مابقی سوار می شود و پرواز هم با ۸۰ درصد ظرفیت انجام شد. البته تذکر به ایرلاین مربوطه داده شده است.
پاسخ اسلامی به اتهامات کرونایی وزیر بهداشت
وی در مورد درخواست وزارت بهداشت برای لغو پروازهای خارجی عنوان کرد: حتی یک درخواست از جانب وزارت بهداشت در مورد پروازها نداشته ایم که اجرا نکرده باشیم. همه موارد باید در ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب شده باشد.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه وقتی پروازهای بین المللی راه اندازی می شود، دو طرف معاهدات بین المللی دارند و به سرعت نمی توان توافقات را باطل کرد، اظهار داشت: قبل از نوروز به ما گفتند پرواز انگلیس متوقف شود اما سه روز قبل اعلام نمودند وضعیت انگلیس بهتر شده و مسافر می تواند بیاید.
وی افزود: در هیچ کجای دنیا پروتکل ۶۰ درصد ظرفیت هواپیما در پروازها صورت نمی گیرد اما ما هم در بخش ریلی جاده ای و هم در بخش هوایی محدودیت ظرفیت گذاشته ایم، در حالیکه شرکت ها خسارت سنگینی داده اند ولی ما پای این مصوبه ایستاده ایم.
برخورد با شرکت متخلف در فیلم انتشار یافته از تبلیغ ضد ماسک در اتوبوس
اسلامی در مورد حضور مسافران بدون ماسک در اتوبوس، اظهار داشت: فیلمی منتشر گردید که نشان می داد مسافران در اتوبوس ماسک نداشتند و یک روحانی هم تاکید می کرد که نباید ماسک بگذارید ما با راننده و شرکت متخلف برخورد کردیم و امیدواریم مراجع ذیربط هم با آن روحانی که تبلیغ ضد ماسک می کرد، برخورد کنند.

1400/01/25
12:02:48
5.0 از 5
810
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان