امكان دریافت وام مسكن با سود صفر درصد

امكان دریافت وام مسكن با سود صفر درصد به گزارش فراز برج بانک تخصصی بخش مسکن امکان آنرا فراهم نموده تا مشتریان با سپرده گذاری، وام مسکن با بازپرداخت ۵ ساله و سود صفر درصد دریافت نمایند.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از بانک عامل بخش مسکن، این بانک اخیراً حسابی با نام «صفر و صفر» با قابلیت بازگشایی برای عموم مردم راه اندازی کرده است. حساب «صفر و صفر» روشی جدید برای بهره مندی متقاضیان از تسهیلات بانک تخصصی بخش مسکن با نرخ بهره صفر درصدی است. در واقع یکی از مهم ترین مزایای این حساب امکان بهره مندی دارندگان حساب از تسهیلات با نرخ بهره صفر درصدی است. در مقابل این حساب جهت استفاده افرادی طراحی شده است که به هر علتی علاقه ای به دریافت سود بانکی ناشی از سپرده گذاری ندارند و در مقابل تمایل دارند در زمان مشخص نسبت به استفاده از تسهیلات بانکی بر اساس این حساب بدون پرداخت سود اقدام نمایند.
در طرح یاد شده، دامنه شمول پرداخت تسهیلات از بستگان درجه یک به بستگان نزدیک سپرده گذار مطابق با تعریف صندوق های پس انداز مسکن شامل پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر، خواهر، پدربزرگ، مادربزرگ و نوه گسترش یافته است. اعطای تسهیلات مسکن با مدت بازپرداخت حداکثر ۵ سال در چارچوب این طرح امکان پذیر است. 223227


منبع:

1400/02/10
13:31:08
5.0 / 5
592
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان