طرح ملی مسكن در جزیره كیش اجرا می شود

طرح ملی مسكن در جزیره كیش اجرا می شود به گزارش فراز برج تسنیم نوشت: مدیرعامل منطقه آزاد کیش از اجرای طرح ملی مسکن در این جزیره اطلاع داد و اظهار داشت: گرانی مسکن در جزیره کیش بر آینده منطقه تأثیر منفی دارد.


جعفر آهنگران با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت های انرژی، اتمام طرح های نیمه تمام وحمایت از بخش خصوصی از مهم ترین رویکردهای سازمان منطقه آزاد کیش است برتسهیل شرایط سفر به کیش، تکریم ارباب رجوع، توانمند سازی نیرو های انسانی و بهینه سازی فرایندها در این منطقه آزاد تاکید نمود. وی افزود: گرانی مسکن در جزیره کیش مشکلی است که بر آینده منطقه و کیفیت فعالیت منابع انسانی تأثیر منفی دارد. بنابراین ساخت واحدهای طرح ملی مسکن و ارزانقیمت در جزیره کیش و بندر آفتاب در دستور کار قرار گرفته است.
وی تعدیل قیمت ها در جزیره کیش را دغدغه معیشتی ساکنان این منطقه عنوان نمود و اضافه کرد: در جهت دستیابی به اهداف و سیاست های کلان سازمان؛ اقدامات موثر و کارآمد در این حوزه انجام شده و استمرار خواهد داشت. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن اشاره به امضا تفاهمنامه ای با وزارت نیرو، اظهار داشت: اجرای طرح نیروگاه برق، که از دوره های مدیریتی قبل تا امروز با هدف تأمین بخشی از انرژی الکتریکی مورد نیاز جزیره کیش برنامه ریزی شده بود پیگیری و در نهایت مقرر شد با همکاری شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق یکی از زیرمجموعه های وزارت نیرو به مرحله اجرا درآید. وی ادامه داد: طبق برآورد انجام شده نصب و راه اندازی این نیروگاه مبلغی بالغ بر 24 میلیون دلار هزینه خواهد داشت. 223227


منبع:

1400/02/17
17:57:44
5.0 از 5
478
تگهای خبر: بندر , تولید , ساخت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان