جزئیات وام های جدید مسكن برای سطوح درآمدی مختلف

جزئیات وام های جدید مسكن برای سطوح درآمدی مختلف به گزارش فراز برج بانک تخصصی بخش مسکن طرح های جدید وام مسکن از محل انواع سپرده گذاری را اعلام نمود.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از بانک عامل بخش مسکن، این بانک مبادرت به طراحی سبد متنوعی از طرح های ویژه سپرده گذاری شامل ۸ طرح ویژه کرده است که مشتریان و متقاضیان می توانند متناسب با شرایط و هدفی که از سپرده گذاری دارند مبادرت به انتخاب یک یا چند مورد از این طرح ها برای سپرده گذاری کنند. ۱. بر مبنای قوانین و مقررات در نظر گرفته شده در این حوزه، در طرح نخست، حداقل موجودی برای افتتاح حساب مبلغ ۳۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. همینطور مدت زمان انتظار برای دریافت این تسهیلات با موجودی ۳۰ میلیون تومانی حداقل ۵ ماه تعیین شده است. در چارچوب این طرح متقاضیان و سپرده گذاران می توانند پس از طی دوره انتظار مذکور تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند. ۲. در طرح دوم، متقاضیان می توانند بعد از افتتاح حساب با حداقل واریزی ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان با حداقل مدت انتظار ۳ سال تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند. این طرح بخصوص برای متقاضیانی که در ماه امکان پس انداز با مبالغ بالا را ندارند، مناسب می باشد. نرخ سود این تسهیلات ۱۵ درصد می باشد.
۳. در طرح سوم بانک عامل بخش مسکن هم همین شرایط برای مشتریان و متقاضیان در نظر گرفته شده است و افراد می توانند در چارچوب این طرح تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند. متقاضیان بعد از رفتن به شعب بانک و بررسی شرایط آنها در مورد این که افتتاح کدامیک از حساب ها متناسب با شرایط آنها است از جانب کارکنان بانک راهنمایی خواهند شد. نرخ سود این تسهیلات هم ۱۷ درصد در نظر گرفته شده است. ۴. در طرح دیگر، با حداقل موجودی ۱۰ میلیون تومانی و مدت بازپرداخت ۱۲ ماهه با نرخ سود ۱۸ درصد به متقاضیان تسهیلات پرداخت می شود. سقف تسهیلات فردی در این طرح معادل ۱۰۰ درصد خالص دریافتی تا ۱۰ میلیون تومان برای پرسنل شرکت ها در نظر گرفته شده است. این طرح برای پرداخت تسهیلات به کارکنان و کارمندان شرکت هایی که مبادرت به پرداخت حقوق کارکنان خود از مسیر بانک تخصصی بخش مسکن می کنند در نظر گرفته شده است. سقف این تسهیلات برای مدیران شرکت تا ۲۰ میلیون تومان و برای مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره تا ۳۰ میلیون تومان قابل افزایش است. ۵. در طرح دیگر، بانک معادل سقف تسهیلات اوراق، تسهیلات بدون سپرده با مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه و نرخ سود ۱۸ درصد پرداخت می کند. مجموع تسهیلات پرداختی از محل اوراق و بدون سپرده نمی تواند از سقف تسهیلات مصوب بانک مرکزی تجاوز کند. 223227

1400/04/06
21:10:11
5.0 / 5
349
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان