فروش بلیت و تور زمینی اربعین کلاهبرداری است

فروش بلیت و تور زمینی اربعین کلاهبرداری است به گزارش فراز برج مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری اظهار داشت: هرگونه فروش تور زمینی اربعین اساسا کلاهبرداری است و سال جاری حتی به سمت مقاصد مرزهای چهارگانه با عراق هم بلیتی فروخته نمی گردد.به گزارش فراز برج به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای؛ داریوش باقرجوان اظهار داشت: مردم فریب تبلیغات تورهای زمینی اربعین را نخورند، چون که تبلیغ همه تورهای زمینی ایام اربعین حسینی اساسا کلاهبرداری است.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای درباره آگهی ها و تبلیغات کاروان عتبات عالیات در روزهای اربعین عنوان کرد: تمام تصمیمات در حوزه سفرها و جابجایی زائرین در روزهای اربعین تابع ابلاغیه ها و بخشنامه های ستاد مرکزی اربعین است، هر چند تصمیمات شناور است، اما تا این لحظه قرار نیست هیچ گونه تردد زمینی وجود داشته باشد.
وی با تکیه بر اینکه مرزهای زمینی مسافری ایران و عراق در این ایام بسته است، افزود: به هیچ وجه فروش بلیت اتوبوس، سواری کرایه و … به عراق در روزهای اربعین نداریم.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: هر گونه فروش بلیت به مقاصد عراق برای ایام اربعین غیرقانونی می باشد و شرکتهای حمل و نقل هیچ فروشی ندارند و اساساً امکان خروج از مرزها وجود ندارد.
وی تصریح کرد: مردم فریب تبلیغات و آگهی های تورهای زمینی و کاروان به سمت عراق در روزهای اربعین را نخورند و فروش تور زمینی و فروش بلیت به مقاصد عراق قطعا کلاهبرداری است و از مردم تقاضا داریم نسبت به خرید بلیت اتوبوس یا تور زمینی و کاروان به مقاصد عراق اقدام نکنند. پیش از این تمام ثبت نامی ها از راه سامانه در ارتباط با سازمان حجم و زیارت انجام می شد و این سامانه هم در شرایط حال حاضر به علت ممنوعیت سفرهای زمینی غیر فعال است.
باقرجوان با اشاره به اینکه سال جاری حتی به سمت مرزهای چهارگانه عراق بلیتی فروخته نمی گردد، اظهار داشت: آن چیزی که تا این لحظه به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام شده، این است که اربعین سال جاری تردد زمینی نخواهیم داشت و حتی به سمت مرزهای عراق هم بلیتی برای فروش نداریم.


منبع:

1400/06/16
23:37:21
5.0 / 5
235
تگهای خبر: حمل و نقل , شناور , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان