ساخت مترو پردیس هفته آتی شروع می شود

ساخت مترو پردیس هفته آتی شروع می شود به گزارش فراز برج تسنیم نوشت: مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به اینکه تعداد واحدهای تحویلی مسکن مهر از مرز 70 هزار واحد عبور کرده از شروع عملیات اجرائی مترو پردیس در هفته آتی آگاهی داد.


مهدی هدایت با اشاره به افتتاح ۴۰۳۰ واحد مسکن مهر پردیس، اظهار نمود: امروز تحویل و واگذاری ۴۰۳۰ از واحدهای باقیمانده پروژه های مسکن مهر شروع شد. وی افزود: حدود ۲۰۰۰ واحد مربوط به فاز ۱۱، حدود ۱۴۰۰ واحد برای فاز ۸ و مابقی نیز از فازهای ۵ و ۹ بود که از امروز مالکان می توانند برای تحویل آنها به کارگزاری شرکت عمران پردیس مراجعه کنند. وی اشاره کرد: ممکنست یک سری نقصها در واحدها باشد که مالکان با یک چک فهرست واحدها را تحویل می گیرند و نقصها در بازه مضخی توسط پیمانکار برطرف می شود.
مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار داشت: با احتساب امروز، تعدادی واحدهای تحویل شده از مرز ۷۰ هزار واحد عبور کرد. هدایت بیان کرد: برای واحدهای تحویلی امروز، مراسم افتتاح برگزار نشده است. افتتاح این پروژه ها به همراه تقاطع غیرهمسطح و کلنگ زنی مترو پردیس طی روزهای آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی صورت خواهد گرفت. وی افزود: حدود ۱۴ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده که پیشرفت فیزیکی خوبی دارند، در پردیس یک پروژه متوقف نداریم. متاسفانه از سال ۹۳ تا سال ۹۸ حدود ۱۴ هزار واحد مسکن مهر پردیس عملا متوقف شده بودند که دلیل تاخیر در تکمیل و تحویل این واحدها همین مسئله است. وی با اشاره به اینکه هیچ واحد معارض داری در پردیس نداریم، اظهار نمود: تلاش می نماییم تا چهارماه آینده همه واحدهای مسکن مهر را تحویل دهیم. ۲۲۳۲۲۷


منبع:

1400/08/05
20:11:41
5.0 / 5
214
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان