فرمول فروش پروژه های مسکن ملی تهرانسر مشخص شد

فرمول فروش پروژه های مسکن ملی تهرانسر مشخص شد به گزارش فراز برج باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از یک مقام مسئول نوشت: متقاضیان به هیچ عنوان فریب تبلیغات خرید و فروش امتیازهای مسکن ملی در سایت های بدون مجوز را نخورند.


خلیل محبت خواه مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران با اعلان اینکه در استان تهران تا ۱۵ آبان ماه ۱۶۷ هزار و ۴۱۸ نفر در طرح نهضت ملی مسکن در استان تهران ثبت نام کرده اند، اظهار داشت: سهمیه طرح نهضت ملی مسکن در تهران برای شهرهای اسلام شهر، پاکدشت، پیشوا، رباط کریم، ورامین، بومهن، دماوند، رودهن، فیروزکوه و شهرهای جدید هشتگرد، شهر جدید پرند و شهر جدید ایوانکی است. او افزود: در داخل شهر تهران برنامه ای برای ساخت واحدهای طرح نهضت ملی مسکن نداریم و سهمیه شهر تهران شامل شهرهای جدید هشتگرد، پرند، ایوانکی، رباط کریم و پاکدشت است. محبت خواه با اعلان اینکه پروژه های مشارکتی تهرانسر در قالب مشارکت بین اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و سازنده ایجاد می شود و هم اکنون میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه به ۴۰ درصد رسیده و باتوجه به پیگیری هایی که انجام داده ایم، توانسته ایم سرعت اجرای آنرا افزایش دهیم. مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران همین طور درباره فرمول محاسبه این پروژه هم اظهار داشت: طبق قراردادی که منعقد شده پس از آن که پروژه به پیشرفت فیزیکی مناسبی رسید باید به تایید اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برسد و پس از آن میزان سهام های این پروژه مشخص می شود.

او افزود: طبق قراردادی که منعقد شده بوسیله مزایده سهام اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به افرادی که واجد شرایط هستند، واگذار می شود.


مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با تاکید بر این که هم اکنون برای ۴۵۰ میلیون تومان تسهیلات نهضت ملی مسکن برای پروژه های مسکن ملی تهرانسر تصمیمی گرفته نشده است، اظهار داشت: این پروژه ها دارای تسهیلات خاصی است و بوسیله بانک به متقاضیان آنها واگذار می شود. او با اشاره به این که در پروژه تهرانسر اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برای ۲ هزار واحد برنامه ریزی کرده، اظهار داشت: هم اکنون عملیات اجرائی ۹۰۰ واحد شروع شده و برای یک هزار و ۱۰۰ واحد پروژه هم برنامه ریزی برای اجرای پروژه در حال انجام می باشد که به زودی برنامه های آنها آغاز می شود. محبت خواه بیان کرد: اداره کل راه و شهرسازی هم اکنون درحال برنامه ریزی برای اجرا و تکمیل سرانه های این ۲ هزار واحد در تهرانسر است چونکه زمانی که جمعیت ۲ هزار واحدی در یک منطقه قرار می گیرد، باید تمامی سرانه های آن همچون مراکز آموزشی، وزشی، بهداشتی کلانتری در این منطقه تکمیل شود. مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران همین طور درباره آخرین وضعیت بافت های فرسوده در تهران هم اظهار داشت: اجرای پروژه نوسازی بافت های فرسوده درحال مطالعه توسط مشاوران ماست و محل های هدف هم برای اجرای این پروژه ها شناسایی شده است. او افزود: طرح نوسازی بافت های فرسوده با همکاری شرکت بازآفرینی شهری و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و شهرداری تهران در حال انجام می باشد و اقدامات بسیار خوبی در این بخش انجام می شود. متقاضیان فریب سایت های بدون مجوز برای خرید مسکن ملی را نخورند محبت خواه با تاکید بر این که به هیچ عنوان پروژه های مسکن ملی و همین طور طرح نهضت ملی مسکن اجازه تبلیغات در سایت های بدون مجوز را ندارد، اظهار داشت: هر گونه اطلاع رسانی و هرگونه واگذاری خرید و فروش امتیاز و سایر تبلیغات مربوط به پروژه ها در سایت های به جز سازمان ملی مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان تهران غیر قانونی می باشد و به تمامی متقاضیان سفارش می شود به هیچ عنوان فریب تبلیغات این سایت ها را نخورند. این مقام مسئول در آخر اشاره کرد: در صورتیکه متقاضیان از این سایت ها مبادرت به خرید امتیاز و یا واحدی کنند بطور قطع متضرر خواهند شد؛ بدین سبب به این افراد سفارش می شود که برای خودشان دردسر ایجاد نکنند و هیچ مبلغی پرداخت نکنند. 223227


منبع:

1400/08/22
22:22:07
5.0 / 5
119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان